MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#19113 pozitívum, které ho zbobí

2014-11-28 13:25

#19093: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: většina lidí je za Zemanem 

milý Romane,opakujete tady stále dokola ty svoje argumenty a už jste opravdu směšný...voliči ,kteří volili Zemana na takovou diskuzi nepřispívají...to vy stále lidi přesvědčujete a navzájem se utvrzujete,že jste udělal správnou věc,já ho nevolil,ale vím,proč toto píšu ...manipulantům se nejedná o Zemana(je jim ukradený...nevládne,nedělá zahraniční politiku),potřebují nespokojené občany nasměrovat tak,aby se nechtěli ptát na nepříjemné věci některých lidí...proč např.ČT vystřihla z projevu prezidenta jméno Bakalovo ?je to smutné vidět,kolik lidí se nechá zmanipulovat a nevidí sviňárny,které tady vyráběli pánové jako Bakala,Kalousek,Drábek a i jiní...ale dále se přesvědčujte o své pravdě,co vám taky jiného zbývá

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#19115 Re: pozitívum, které ho zbobí

2014-11-28 13:26:45

Roman Skácel
Hodonín

#19122 Re: pozitívum, které ho zbobí

2014-11-28 13:32:29

#19113: - pozitívum, které ho zbobí 

Tak mě nemanipulujte a napište sem, co pozitivního Zeman vykonal a můžeme se o tom pobavit.

O mě mi nepište, nejsem důležitý a znám se fakt dost dobře.

A podepište se pod svá tvrzení, jinak Vás pojmenuji pracovně Stihomam ze Spiknutí, okres Konspirace...

Mě se o Zemana JEDNÁ, to Vám asi těžko. Z Vašich tvrzení není ani patrné a asi ani nebude, oč Vám vůbec jde.

Já Vám kašlu na Bakalu, Drábka a jiné, pojďme se bavit o Zemanovi a neuhýbejte, bude pak zcela zřetelné o co komu z nás jde...