MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#18998 1.prosince 2014

2014-11-28 10:56

Prosím všechny petenty, kteří jsou z Prahy a okolí, aby přišli na Václavák. Prosím všechny petenty z Blanska (podle statistiky jich je do teď 153), aby přišli na setkání se Zemanem v Blansku a slušně, ale hlasitě projevili svůj postoj k jeho osobě.

Snad u toho budou i TV štáby.

Tak mě napadá, že studenti už svůj názor řekli (?). A kde jsou herci ? Asi jsou rozpolceni (Stropnický, Bohdalová adal.). Možná připravují svoji vlastní podpisovou akci (Anticharta 1977 ?). Bohužel od nich není moc názorů (jsem pro, jsem proti, je mi to jedno) slyšet. Třeba nedostávají příležitost k vystoupení v mediích nebo se jejich názory ke mně nedostávají Ale mají přece divadla.

Kde jsou politici ? Mají své strany, stranické kluby, Parlament ČR a výbory sněmovny a senátu, hejtmanství a zastupitelstva. Kde jsou všichni volení hrdinové ? Nikdo jim nebrání projevit svůj názor. Stačí ANO, NE nebo NEVÍM.

Možná slyším távu růst. Co vy na to pane PITHARTE ?

ANO. Společnost je rozdělena. Ale snad právě proto by se měl (přinejmenším každý veřejně činný, či veřejně známý) člověk vyjádřit. Byli takoví (2000 slov, Charta 77, Několik vět) a byla jiná doba.

JE MI SMUTNO. JAK JSEM STARÝ (1948), TAK JSEM SMUTNÝ.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#19069 Re: 1.prosince 2014

2014-11-28 12:33:53

#18998: - 1.prosince 2014 

 Kdy bude Zeman v Blansku? Určitě mu přijdu vyjádřit nulovou toleranci!