MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#18793 Re: většina národa ho volila

2014-11-27 19:43

#18779: -  

Pečlivě jsem si několikrát přečetl tuto petici,protože jsem ji chtěl původně podepsat.Neříkala mi vůbec nic...fráze a bezobsažné řeči.Podíval jsem se na komentáře,abych zjistil,kdo tuto petici podepsal a proč. Žádné argumenty,jenom kecy a nadávky na imaginární komunisty a "bolševiky",stupidní výkřiky do tmy ,na které se ani nedá reagovat.Vy si myslíte,že ti,kteří nepodepíší,jsou jenom voliči Zemana? Já nejsem,ale takové ubohé argumenty bych nepodepsal ani za dolary :-).Ta štvanice v médiích na Zemana je už ubohá a směšná.Prakticky každý den se najde někdo,kdo se o něho otře.Přitom prezident nedělá zákony ani zahraniční politiku a naše země má vládu.Komu se asi hodí odpoutávat pozornost od opravdových problémů a pořád řešit,co sprostého Zeman řekl.Kecy o lidských právech jsou kecy v kleci a ani Kárel jako ministr zahraničí nezpochybňoval fakt,že Tibet patří do Číny. Milí petenti na této petici,je tady hodně lidí,kteří to myslí upřímně,ale také provokatéři,kteří to dělají za nějakým účelem.Jakým ukáže čas.Doufám,že se jednoho dne nebudete muset stydět za to,že jste naletěli...sbohem a příjemný rudý pochod na Hrad

Odpovědi

Zdeněk Fík

#18807 Re: Re: většina národa ho volila

2014-11-27 20:32:58

#18793: - Re: většina národa ho volila  

"protože jsem ji chtěl původně podepsat" - nechtěl.

"Neříkala mi vůbec nic" - ani se nedivím.

 "nadávky na imaginírní komunisty" - Vy nejste moc imaginární, ale poměrně konkrétní. Až na ten "hrdinný" nick.

"stupidní výkřiky do tmy ,na které se ani nedá reagovat" - tak proč to děláte?

"Já nejsem..." - já si myslím, že jste.

"ale takové ubohé argumenty bych nepodepsal ani za dolary" - já také ne, ale zadarmo jsem to podepsal. 

"Ta štvanice v médiích na Zemana je už ubohá a směšná" - já se moc nesměju.

"Prakticky každý den se najde někdo,kdo se o něho otře" - to je divné, co? 

"Přitom prezident nedělá zákony ani zahraniční politiku" - ale usilovně se snaží. 

"Komu se asi hodí odpoutávat pozornost od opravdových problémů" - no, schválně... 

"je tady hodně lidí,kteří to myslí upřímně" - bingo - shoda.

"ale také provokatéři,kteří to dělají za nějakým účelem" - souhlasím - shoda.

"Doufám,že se jednoho dne nebudete muset stydět za to,že jste naletěli" - já ne, já ho nevolil.

"sbohem a příjemný rudý pochod na Hrad" - Sbohem, doufám. A díky, užiju si to.

 

P.S. Teď právě dávají v TV Světáky. To jsou panečku dialogy. Tam je spousty odpovědí pro většinu příspěvků výše uvedených a celý film mi tak trochu tuto debatu připomíná. To ta "zaprodaná a všivá média" dala určitě schválně, je to perfektně načasováno. Asi zase nějaká imperialisticko-havloidní provokace. Fuj.


Nepřihlášený uživatel

#18820 Re: Re: většina národa ho volila

2014-11-27 21:03:13

#18793: - Re: většina národa ho volila  

 Koukám že provokatéři  už na to jdou vědecky.


Nepřihlášený uživatel

#18824 Re: Re: většina národa ho volila

2014-11-27 21:05:15