Petice za podporu Miloše Zemana

Quoted post

ZNECHUCENÁ

#1172 Re: Přeji dobrou chuť znechucené.

2014-11-25 13:32

#1154: spokojený - Přeji dobrou chuť znechucené. 

 Je vidět co jste za UBOŽÁKA. na nic jiného se nezmůžete, než nadávat a urážet ty co s Vámi nesouhlasí a vyjádří svůj názor. Nejradši chcete, aby všichni sklapli podpadky a papulu a vše Vám odsoulasili! Žádná komunistka jsem nebyla a za komunistů byla má rodina pod dohledem. Nikam jsme nesměli. Kdyby nebylo hodných sousedů, neměli jsme kolikrát ani co jíst. Ale přesto jsme se měli líp, než teď v této době. Nestalo se, abych tři měsíce nadostala plat, protože zaměstnavatel neměl na výplaty! Nestalo se, když jste měl nahlášenou dovolenou,že jedete k moři, na kterou jste šetřil 20 let a zaměstnavatel Vám den před odjezdem řekl, že na dovolenou nesmíte a musíte přijít do práce.A když neuposlechnete, už nemusíte chodit vůbec a náhrada peněz za dovolenou ho vůbec nezajímají, jak se to stalo kamarádce! To, co jsem napsala jsem zažila. Prodavačka za devět tisíc měsíčně není u Vás dělník? Z Vaší reakce usuzuji, že s dělníky nemáte nic společného. A proč jste tedy nešel do světa pěšky??? Já jsem nepsala, že se mi nelíbí "pryč s Rusákama" , ale že začínáme žít pod vládou UNIE a AMERIČANU. Pořád něco nařizují nebo zakazují. Připadám si, že se nic nezměnilo a žiju za dalšími dráty. Nejdřív to bylo RUSKO, teď je to UNIE a AMERIKA!!! Tohle Vás neděsí???  Proč tedy nekřičíte pryč s UNIÍ a AMERIKOU!!! Vám vyhovuje urážet ty, kteří mají svůj názor, aniž víte co je to za člověka a co si v životě prožil.

Odpovědi

spokojený

#1185 Re: Re: Přeji dobrou chuť znechucené.

2014-11-26 10:58:21

#1172: ZNECHUCENÁ - Re: Přeji dobrou chuť znechucené. 

 Ubohá Náno!Se vstupem ČR do EU jsem vyslovil v referendu souhlas (byla nás většina) a "Ameriku" (tedy USA) považuji (na základě historické zkušennosti, ale to bys tu historii, Náno, musela znát, to od takových blbek čekal nemohu) za našeho přirozeného spojence, na jehož straně jsem vždy stál. Smradlavý Rusák naopak (vlastní zkušenost, Náno!) znamenal pro tuto zemi jen neštěstí a tragédii....

A vidíš, Náno, já  se NIKDY NEMĚL LÉPE, NEŽ PO LISTOPADU 1989. Což takhle zkusit dělat něco jiného, když se ti práce, co děláš, nelíbí? To bys ovšem musela něco UMĚT a to bude ten problém. Chápu, že pro některé lidi, kteří pro vlastní lenost, blbost nebo (bohužel) i smůlu (tedy vlastně nezaviněně) nic neumí je to těžké. Ale kvůli nim režim měnit nebudeme, aby oni (zase na úkor těch druhých, pracovitých,snaživých a kvalifikovaných) se měli "líp"....