MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#17408 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nikoliv prezident, tím jsem jej snad dou

2014-11-24 22:32

#16943: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nikoliv prezident, tím jsem jej snad doufám  

 Viete si predstaviť, že niekto robí niečo aj z presvedčenia? Pretože má potrebu robiť napr. zadarmo osvetu? I keď si je vedomý, že efekt pri tej kvalite materiálu bude mizivý a zbytočne iba minie svoj drahocenný čas?... Ale, na druhej strane, je to aj celkom zábavné:-).

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#17410 Re: zblblý pseudoslovač

2014-11-24 22:35:25

#17408: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nikoliv prezident, tím jsem jej snad dou 

 bubbly bubbly !!! Hévíz na tebe čeká,tam na dně sirného jezera spočineš ubohý pseudoslováku.

jm

#17422

2014-11-24 22:43:28

#17408: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nikoliv prezident, tím jsem jej snad dou 

 ...jediné,co tady člověk může ,bavit se tím kdo tady píše....ti chudáci ,co vykřikují něco do tmy jsou v podstatě neškodní,ale někteří rádoby inteligentní pisatelé jsou nebezpeční ,protože ty svoje slátaniny vydávají za pravdu o které se nediskutuje...ale jako cvičení jednání s hlupáky a agresivními blbce je to dobré,že :-)