MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA
Quoted post
Nepřihlášený uživatel |
#17255 Komunistickcý nácek kombinuje komunistickou ideologii se získáváním zdrojů po nacisticku ....2014-11-24 17:59....korumpováním businessu. To je přesně to, co Zeman dělá, aplikuje komunismus směrem k jeho voličům a nacistickou pakrtiku korupce (vydírání) businessu, např onou "nadací" a "splácením dluhu". Business má bohužel nejen starost o své zisky to je přirozené, ale také o to, kdo je bude dělat, tedy zaměstnanci. Je tedy snadno nácky chycen do kleští, jeho zaměstnanci podporují komuistického vůdce Zemana a on tedy moc na výbě nemá. Je to velmi nebezpečná situace. Asi jste také chtěl napsat spíše - jací jsou všichni ostatní tedy jeho voliči. |
|
Odpovědi
Roman Skácel |
#17562 Re: Komunistickcý nácek kombinuje komunistickou ideologii se získáváním zdrojů po nacisticku ....2014-11-25 08:39:46Shodneme se spolu jen na tom, že velká politika potřebuje opravdu velké peníze, státní rozpočet pracuje s řády bilionů a předvolební kampaň jakýchkoli celoplošných voleb s nejméně desítkami milionů (dále ad intelekt). Část investice do voleb se vrátí, pokud je strana ve volbách úspěšná, z příspěvku státu za každý hlas od voličů, zbytek musí strany sehnat ber, kde ber. Od členů strany z příspěvků a od sponzorů. A v tom to je, oni MUSÍ mít sponzory v podnikatelské sféře, zde ovšem platí něco za něco. Systém je už dokonale nastaven tak, že bez politické korupce, politika ani fungovat nemůže... "Nacionalistickou politiku" jste zaměnil s jedním poznávacím znakem Fašismu, kde nezbytně musí vzniknout co největší (brutální) mocensko-politicko-ekonomická platforma, ovládaná absolutně nejužší možnou zájmovou skupinou, kde nacismus, rasismus, xenofobie atd. slouží jako populistický politický nástroj. Tohle ale v demokracii není možné, demokracie je právě opakem, zde funguje pouze populismus obsažený v nesplnitelných slibech před volbami, který má oslovit voliče obecně, demagogie pak ty, kteří jsou schopni uvěřit spíše tomu nejnegativnějšímu, než jakkoli pozitivnímu. brutální moc v demokracii není a ekonomická platforma politiky je státem do maxima omezována a upravena zákony. Zeman je produktem populismu i demagogie, kterou nasadil ve finiši své předvolební kampaně před 2. kolem. Prostě stačilo jen lživě překroutit fakta a byl to, úplně to na jeho lumpenproletariát v ČR stačilo. A je mi jedno, co by bylo, kdyby vyhrál někdo jiný, vím jen jistě, že by se zde nedostal na post nejvyššího ústavního činitele lhář lží, aby nám pak mohl pět let neskrývaně lhát... P.S. Ano, kde jinde než v této diskuzi mohu blíže zkoumat a definovat podstatu Zemanova voliče, co vstoupence a podporovatele, jeho neuvěřitelného díla... Prozatimní závěry jsou nejméně pro mě osobně alarmující, ti lidé prostě nevěří ani vlastním očím, ani uším, obelhat je jakkoli populismem je lehké stejně, jako okrást malé ditě četou vojáků... |
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Trest členům gangu týrající zvířata v Číně
PETICE za přejmenování Moskevské ulice v Karlových Varech na počest Jiřího Bartošky
Výzva vládě k zabezpečení urgentní humanitární pomoci Gaze a dosažení dohody o příměří
Výzva Radě ČT k odvolání generálního ředitele ČT Jana Součka
Zajištění dostupnosti léčby ADHD i pro dospělé: návrh na úhradu lisdexamfetaminu (Livizux) bez doplatku
Sky Shield pro Ukrajinu - otevřený dopis předsedovi vlády České republiky
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
Deklarace zastání se srnčí zvěře
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
Petice za ochranu Kunratického lesa pro lidi
Chcete něco změnit?
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění. Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé? Zahajte sociální hnutí vytvořením petice.
Vytvořte vlastní peticiDalší petice, které by vás mohly zajímat
Zachraňte Víta Háčka, předsedu úseku skoku na lyžích
452 Vytvořeno: 2025-08-22
Žádáme prezidenta, aby odmítl ratifikaci Vatikánské smlouvy
266 Vytvořeno: 2025-06-07
PETICE PROTI VYHLÁŠCE č. 64/2025 Sb. O DOBÁCH LOVU
489 Vytvořeno: 2025-07-04
Výzva hejtmance Mračkové-Vildumetzové k pomoci vypsání referenda o průmyslovém parku v Chebu v termínu voleb
202 Vytvořeno: 2025-08-18
Otevřený děkovný dopis Viktoru Orbánovi
2372 Vytvořeno: 2024-10-21
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
136158 Vytvořeno: 2025-02-11
PETICE ZA REFERENDUM PROTI EMISNÍM POVOLENKÁM
239 Vytvořeno: 2025-07-27
Petice za zřízení preventivního kastračního programu v Hlinsku
133 Vytvořeno: 2025-08-17
Otevřený dopis ministru školství, mládeže a tělovýchovy doc. PhDr. Mikuláši Bekovi, Ph.D.
7140 Vytvořeno: 2025-03-23
Petice za zachování a opravu kulturní památky železničního mostu pod Vyšehradem
25390 Vytvořeno: 2022-12-13
Petice za rovné odměny pro deaflympijské sportovce České republiky
413 Vytvořeno: 2025-05-22
Za zachování přirozeného hlasového projevu a citlivosti v umělé inteligenci,konkrétně ChatGPT od OpenAI
30 Vytvořeno: 2025-08-20
PETICE ZA DEMISI VLÁDY PĚTIKOALICE
43092 Vytvořeno: 2022-02-22
Za ochranu práv a psychického zdraví českých dětí
4161 Vytvořeno: 2024-07-23
PETICE ZA FÉROVÉ VOLBY
2889 Vytvořeno: 2025-06-01
Petice za skutečnou inkluzi a posílení práv dětí s autismem a ADHD ve školách
809 Vytvořeno: 2025-07-08
Stop hluku a světelnému smogu z areálu Savela v Havířově
23 Vytvořeno: 2025-08-23
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
555 Vytvořeno: 2024-04-08
Petice proti záměru developerské výstavby "„Bytový dům Mlýnská 339/38“, na pozemcích par.č. 329, 325 k.ú. Trnitá, obec Brno"
18 Vytvořeno: 2025-08-22
Výzva k okamžitému zastavení genocidy a umožnění humanitární pomoci v Gaze - Palestině
1102 Vytvořeno: 2025-07-27