MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Roman Skácel
Hodonín

#17251 Re: Re: Re: Bohužel je situace daleko horší, protože není ikona demokracie Václav Havel již mezi živ

2014-11-24 17:49

#17245: - Re: Re: Bohužel je situace daleko horší, protože není ikona demokracie Václav Havel již mezi živými. 

"Komunistický nácek"? :-)

Změnit Ústavu ČR není sladné, chce to 3/5 většinu obou komor Parlamentu, takže bude asi přece jen schůdnější změnit příště osazenstvo pražského Hradu.

Víme, že Zemana volilo přes 2,7M oprávněných voličů v ČR (něco přes 37%). Je to ale irelevantní údaj, důležitější je PROČ ho volili a proč by ho aktuálně volili zas? Právě tohle jsem sem přišel zjistit, protože jsem to dosud nevěděl a ani netušil, jak je důvod snadný a postupně mu rozumím víc a více, díky jeho vstoupencům...

P.S. Klidně se může v této zemi stát, že v příštích prezidenstských volbách Zeman uspěje znovu. Jisté je pak už jen jedno, lidé v této zemi prostě potřebují mít v čele někoho, kdo ukáže světu, jací jsme ve skutečnosti my všichni ostatní...


Nepřihlášený uživatel

#17252 Re: Re: Ukrajina časováná bomba

2014-11-24 17:54

#17247: - Re: Nedílnou součástí vzdělání je kultura a morálka.... 

 To je agitka, jako z dob normalizace!!

Na Ukrajině je válka, kterou rozpoutal fašista Putin, bojí se, aby se NATO nedostalo příliš k RUSKU, nechce, aby Ukrajina vstoupila do EU a do NATO!!!

Obhajovat fašistu Putina může zase jenom fašista.


Nepřihlášený uživatel

#17253

2014-11-24 17:54

Já jsem Zemana nevolil. Bylo by lépe České zemi kdyby presidentem byl člověk který respektuje Boží přikázání. Bohumil Bareš

Nepřihlášený uživatel

#17254 Vylezlo to z nich obou, tedy jak z pravděpodobného KGBka Klause tak z pravděpodobného KGBáka Zemana.

2014-11-24 17:54

#17250: -  

 ....


Nepřihlášený uživatel

#17255 Komunistickcý nácek kombinuje komunistickou ideologii se získáváním zdrojů po nacisticku ....

2014-11-24 17:59

#17251: Roman Skácel - Re: Re: Re: Bohužel je situace daleko horší, protože není ikona demokracie Václav Havel již mezi živ 

 ....korumpováním businessu. To je přesně to, co Zeman dělá, aplikuje komunismus směrem k jeho voličům a nacistickou pakrtiku korupce (vydírání) businessu, např onou "nadací" a "splácením dluhu".  Business má bohužel nejen starost o své zisky to je přirozené, ale také o to, kdo je bude dělat, tedy zaměstnanci.  Je tedy snadno nácky chycen do kleští, jeho zaměstnanci podporují komuistického vůdce Zemana a on tedy moc na výbě nemá. Je to velmi nebezpečná situace. 

Asi jste také chtěl napsat spíše - jací jsou všichni ostatní tedy jeho voliči. 


Nepřihlášený uživatel

#17256

2014-11-24 18:00

Zeman je ostudou České země

Nepřihlášený uživatel

#17257

2014-11-24 18:07

Je mi 70 let a prezidentský úřad mám na rozdíl od jiných postů v úctě. Pana Zemana jsem nevolil, protože z jeho způsobu vedení předvolební kampaně mi bylo špatně a smutno. Potřeboval mít proti sobě stejného člověka, jako je on sám, aby ho pořádně utřel a ne slušného knížete. Pamatuji všechny komunistické prezidenty a ty polistopadové. Nepamatuji se, že by někdo na veřejnosti mluvil tak sprostě, že ta slova se stydím říct doma před manželkou. Kdyby to bylo chlapsky sprosté, tak prosím, ala ohánět se dámským přirozením, copak tomu asi říká paní Ivanka a dcerunka? Máte drazí voliči co jste chtěli. Horší je jeho orientace k tomu východnímu dubisku, to už směřuje k mezinárodnímu průšvihu. Ostatně máme co jsme chtěli.
Ladislav Dvořák

Nepřihlášený uživatel

#17258 Re: Bohužel je situace daleko horší, protože není ikona demokracie Václav Havel již mezi živ

2014-11-24 18:07

#17251: Roman Skácel - Re: Re: Re: Bohužel je situace daleko horší, protože není ikona demokracie Václav Havel již mezi živ 

 Má ty prostoto!!! To opravdu nevíte, jak probíhala předvolební kampaň Zemana, kolik milionů a kdo do něho investoval?????

Vy nevíte, proč tady Babiš nakoupil před volbami sdělovací prostředky?

Proč asi vzniklo hnutí ANO?

Vy si nepamatujete ty podpásovky a podrazy v předvolební kampani?

Jak je lehké ovlivnit lidi typu Zemana populistickými bláboly o potírání korupce, žvásty o tom, jak bude vládcem "dolních" 10 milionů-opravdu dolních-povalečů, opilců,lidí s nízkým IQ,lidí závistivých typu Veleby.Bývalých komoušů, kteří pořád sní o spojenectví se Sovětským Svazem a v žaludku jim leží Václav Havel.

Ale je radostné, že jich není 10 milionů :)))))))))))

 

SPUSA

#17259

2014-11-24 18:12

Velmi nám  také schází Ronald Reagan, nejlepší prezident v novodobých dějinách USA


Nepřihlášený uživatel

#17260

2014-11-24 18:16

Přijďte každý víkend na Staroměstské nám. podepsat papírovou petici za odstoupení Zemana, až bude 10 tis.podpisů, senát se tím již musí zabývat.

NE Zemanovi, NE Babišovi!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#17261 Obama ale vůbec nepracuje špatně, byť nepracuje tak přímočaře jako Reagan....

2014-11-24 18:19

#17259: SPUSA -  

 ...a jeho administrativa, přesto je Putin ve velmi svízelné situaci. Rusko je ekonomicky miniaturní stát ve své podstatě, jeho obyvatelé nic neumí, nejsou schopni produkovat nic, co by se kdekoliv dalo prodat. Jediné co za pomoci západu trochu zvládají je těžba ropy, ale to je tak asi vše. Demokratické bohaté země nepotřebují růst 6 % ročně, není k tomu vlastně ani žádný důvod, státy jsou technologicky vyspělé, sociálně zabezepečené a tedy růst není nutně potřeba. Tedy spotřeba ropy může dokonce i klesat či minimálně klidně roky stagnovat. Cenu naštěstí Rusko nijak určit nedokáže a to je to podstatné nyní. Obama pracuje klidně, ale řekl bych vytrvale a to je správné, je úžasné to sledovat nyní ze strany demokracie, neboť naprosto stejně začal západ pracovat i po roce 1968 a okupaci ČR. 


Nepřihlášený uživatel

#17262

2014-11-24 18:19

Jak je možné že ještě po 25 letech tu "straší" RUDÝ ZRŮDY


Nepřihlášený uživatel

#17263

2014-11-24 18:20

pošlete tuto petici svým přátelům a známým!!!!!!!

kacka

#17264 Re: Re: Re: Re: Re: Je třeba jim

2014-11-24 18:22

#17182: - Re: Re: Re: Re: Je třeba jim  

 Jasně,že je to paní *někdo* a také je to paní *xy*. Tahle paní je totiž nezaměnitelná.Její názory,slovní projev i urážky jsou tak čitelné

jm

#17265 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Já vždy všechny charakteristiky,

2014-11-24 18:22

#17240: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Já vždy všechny charakteristiky,  

 Pane,co tady hájíte celé týdny Vy ?....Vy obhajujete něco,co je neobhajitelné pro mne a nemyslím si,že jsou všichni ke mně vulgární....a ti,co jsou, také něco ukazují a jsem ráda,že vím s kým mám tu čest.......nechápu,proč stále a stále reagujete na mé komentáře...když jak tvrdíte...jsem do diskuze nepřinesla ani jediný rozumný argument....tak se mnou nediskutujte a mé komentáře ignorujte...jsou tady jiní,kterým budete vysvětlovat svoje myšlenky a teze....a zeptám se Vás také otázkou...proč jste tady Vy....a ani mi nemusíte odpovídat...nejsem policajt a nejsme u výslechu....každý máme svůj důvod,proč tady jsme,že...."Odmítat rozumné argumenty proti Zemanovi můžete, máte na to právo, ale to odmítání prakticky dokonalých důkazů (nezpochybnitelné Pravdy) a ta neschopnost vzít na vědomí, že je to vulgární člověk, protože do rádia vulgárně mluvil, že je to politický stupído, když podporuje Rusko v době, když bytek Západního světa tuto zemi ekonomicky zablokovalo, to už je fakt na pováženou"...zamyslete se nad tím,co jste mi napsal....


Nepřihlášený uživatel

#17266

2014-11-24 18:24

Běž domů Zemane, čeká tě lahvinka !

Běž objímat stromy na Vysočinu, na Hradě se vyvětrá od estébácké pakáže!!

 


Nepřihlášený uživatel

#17267

2014-11-24 18:24

Putin je mazaný asiat

Martin Z.

#17268 Re: Re: Re: Co chtějí ostatní, to nevím, ale já jednoznačně vím, že není možné mít .....

2014-11-24 18:24

#17212: - Re: Re: Co chtějí ostatní, to nevím, ale já jednoznačně vím, že není možné mít ..... 

 A teď mi řekněte, kde tam máte tento váš výplod: ...fatální nesoulad s Ústavou a je potřeba to tedy napravit. Ústava jasně nařizuje, aby ve všech ústavních funkcí byli demokraté. Na Hradě to nyní vypadá jak za Gottwalda, můžu si to dovolit říci, neboť ta zkušenost už tu byla, ten stav je znám a je také známo, že to vede k politickým vraždán, státní zločinnosti a degeneraci celé politiky. To nyní nastává, já jsem nikdy nepochyboval a nepochubuji, že je Zeman schopen si politické vraždy objednávat a nepochybuji o tom, že se k tomu uchýlil v minulosti (vražd kolem privatizace MUS bylo více než dost) a že se k tomu uchýlí i v budoucnosti. Je potřeba tomu zamezit, tedy je nutné, aby byla ústava v souladu se s tím, jací jsou v ústavních funkcích. Musí to být demokraté, to ústava nařizujej. Zeman je vše možné, jen ne demokrat. 

Řekl bych, že se nenajde člověk jenom trochu dbalý cti, který by chtěl se Zemanem spojit své jméno, bylo to mu na Hradě tak za Gottwalda, je tomu tak i nyní. Toto je potřeba napravit. To základ toho, aby se mohla demokracie v ČR dále rozvíjet a nebyla opět pošlapána.

jm

#17269 Re: Nemám nepřátele, to Zeman má nepřátele, nikoliv já. Já jsem jeho oponent....

2014-11-24 18:26

#17227: - Nemám nepřátele, to Zeman má nepřátele, nikoliv já. Já jsem jeho oponent.... 

 ...já jsem bylá malá ,když byl Gottwald na Hradě,ale opravdu si nemyslím ,že můžete srovnávat Gottwalda a Zemana....když už nic tak ve způsobu zvolení....a říkat,že je Zeman nácek...to mi připadá za hranou


Nepřihlášený uživatel

#17270

2014-11-24 18:27

"byli jsme tu před Zemanem, budeme i po něm"


Nepřihlášený uživatel

#17271 Na to chce v této diskusi především odpověď pan Skácel....

2014-11-24 18:29

#17262: -  

 ten řeší, proč byly Zeman volen. Já v tom velké tajemství nevidím. Jeho voliči nejsou schopni říci, proč jej volili, dnes už to možná ani nechápou, stejně nechápou, proč si vzali kdysi ten spotřebitelský uvěr, který uvrhl do těžkých životních situací, ale když někdo oblepí zemi za stovky milionů korun sliby na úžasné věci, proč si ten "spotřebitelský úvěr nevzít". To, že je potřeba nyní ony stovky milionů jeho sponzorům splatit a přidat k tomu desetinásobky, to jeho voličům nedošlo, stejně jako jim nedošlo, že budou muset zaplatit ony krvavé úroky ze spotřebitelského úvěru. Prostě blbá blodnýna


Nepřihlášený uživatel

#17272 Re: Re: Nemám nepřátele, to Zeman má nepřátele, nikoliv já. Já jsem jeho oponent....

2014-11-24 18:29


Nepřihlášený uživatel

#17273

2014-11-24 18:31

Doufám, že se zde najde více lidí s podobným názorem jak já a petici podepíšou. Obdivuju člověka, který toto započal.

Nepřihlášený uživatel

#17274 Slib prezidenta zní:

2014-11-24 18:32

 "Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony. Slibuji na svou čest, že svůj úřad budu zastávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.".

A první je, nejdříve jednat v zájmu všeho lidu a až následně podle nejlepšího vědomí a svědomí. Znovu, nejprve v zájmu všeho lidu!!!! to lze udělat jedině tak, ze země nebude vytrhávána se zpolečenství demokratických zemí a demokraticky smýšlejících národů. Kazachstán je ve lepším případě postbolševická země v horším diktatura. 


Nepřihlášený uživatel

#17275

2014-11-24 18:33

Ministr financí, oligarcha a estébák Babiš využívá opilce Zemana a v tichosti upevňuje svoji moc.

Nasadil nám všude své soukmenovce-estébáky, jsou ve vysokých funkcích,poslušně plní jeho příkazy.

Náš premiér Sobotka se Babiše také bojí, proč by jinak souhlasil s návštěvou fašisty Putina?

NE Zemanovi, NE Babišovi, NE prokomunistické vládě!!!!