MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#17101 Re: Re: Máte snad jiné vysvětlení nesouladu Ústavy a to, že je Miloše Zeman na Hradě a tam to vypadá

2014-11-24 12:41

#17094: jm - Re: Máte snad jiné vysvětlení nesouladu Ústavy a to, že je Miloše Zeman na Hradě a tam to vypadá... 

 Já vždy všechny charakteristiky, které použiji, také zdůvodňuji. Je zrůdné, zneužít absolutní beztrestno na dehonestaci mladých lidí, kteří jak je dnes zřejmé, naprosto správně kritizovali Putina dávno předtím, než ukradl Krym a rozpoutal válku na Ukrajině. Je to zrůdné, neboť zkušenost s takovými lidmi je tristní, dehonestovaní končívají ve vězení a mnohdyv hrobě a dehonestující je beztrestný viz. Klement Gottwald, kterému se tímto Zeman velmi přiblížil. Tedy Miloš Zeman je zrůda obdobně jako jí byl i Klement Gottwald. 

Odpovědi

jm

#17125 Já vždy všechny charakteristiky,

2014-11-24 13:24:48

#17101: - Re: Re: Máte snad jiné vysvětlení nesouladu Ústavy a to, že je Miloše Zeman na Hradě a tam to vypadá 

 Putin nerozpoutal válku na Ukrajině....ukradl Krym(pokud vím,lidé na Krymu se chtěli k Rusku připojit,ale možná víte víc než já)....Pussy Riot nepovažuju stejně jako prezident za politické vězně ,ostatně není to ani hudební skupina...pokud se Vám líbí jejich písně,soulož v muzeu ,extempore v chrámu,kradení kuřete v samoobsluze,je mi to jedno....nesrovnávejte rok 1948 a 2014...Gottwalda a Zemana...je to směšné a nedůstojné....