MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

jm

#17094 Re: Máte snad jiné vysvětlení nesouladu Ústavy a to, že je Miloše Zeman na Hradě a tam to vypadá...

2014-11-24 12:35

#17081: - Máte snad jiné vysvětlení nesouladu Ústavy a to, že je Miloše Zeman na Hradě a tam to vypadá... 

 ...proč bych to měla zdůvodňovat já...to udělejte Vy,ale ne mně,ale podejte podnět na Ústavní soud,protože pokud je mi známo...jsme demokratická země...nebo mi něco uniklo ?

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#17101 Re: Re: Máte snad jiné vysvětlení nesouladu Ústavy a to, že je Miloše Zeman na Hradě a tam to vypadá

2014-11-24 12:41:11

#17094: jm - Re: Máte snad jiné vysvětlení nesouladu Ústavy a to, že je Miloše Zeman na Hradě a tam to vypadá... 

 Já vždy všechny charakteristiky, které použiji, také zdůvodňuji. Je zrůdné, zneužít absolutní beztrestno na dehonestaci mladých lidí, kteří jak je dnes zřejmé, naprosto správně kritizovali Putina dávno předtím, než ukradl Krym a rozpoutal válku na Ukrajině. Je to zrůdné, neboť zkušenost s takovými lidmi je tristní, dehonestovaní končívají ve vězení a mnohdyv hrobě a dehonestující je beztrestný viz. Klement Gottwald, kterému se tímto Zeman velmi přiblížil. Tedy Miloš Zeman je zrůda obdobně jako jí byl i Klement Gottwald. 


Nepřihlášený uživatel

#17103 Vy jste dokonce natolik hloupá, že ani netušíte, kdo podnět k Ústavnímu soudu ....

2014-11-24 12:43:02