MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

jm

#16826 Re: Re: Re: Re: Re: Re: proboha lidi neblbněte !!!

2014-11-23 19:46

#16810: Judr. Kopřiva Plzeň - Re: Re: Re: Re: Re: proboha lidi neblbněte !!! 

 Nejsem alkoholik ,ale ve své práci jsem se s nimi často setkávala....prezident je tkzv.konzument....já jsem ho nevolila,protože jsem k němu měla výhrady,když byl premiérem,ale byl zvolen....je pravda,že je nemocný ... myopatie aj....pokud to víte,takoví lidé se někdy potácejí nebo zakopávají....a ty jeho rádoby vtipné bonmoty měl odjakživa,že ?...:-))))...podepisovat petice ,prosím,dávat mu nepříjemné otázky na náměstí ano,scházet se u sochy TGM...nemám problém,ale žádat odstoupení v generální stávce...?...to je jako vypustit džina  nenávisti z láhve...a (jsem z Prahy) já nechci majdan v Praze....

Odpovědi

Judr. Kopřiva Plzeň

#16829 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: proboha lidi neblbněte !!!

2014-11-23 19:52:56

#16826: jm - Re: Re: Re: Re: Re: Re: proboha lidi neblbněte !!! 

 Dobře, uznávám, že generální stávka je až krajním řešením. Mějte hezký večer.

Roman Skácel
Hodonín

#16907 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: proboha lidi neblbněte !!!

2014-11-23 22:21:40

#16826: jm - Re: Re: Re: Re: Re: Re: proboha lidi neblbněte !!! 

Džina z láhve vypustil Zeman, vědomě, schválně a neřízeně, dokonce možná původně ani nechtěl, ale už je z láve venku, vrátit ho tam by mohla jen omluva, trocha ochoty uznat veřejně svoji politickou chybu, ale na to zapomeňme, že?

Myopatie? Možná také. Co psychopatie, řekněme i jako důsledek mizerné a nijak neřízené životosprávy, nedostatku pohybu, nadbytku stresu, důsledků deseti let sebelítosti, v podobě poruch osobnosti.  Jak vysvětlit třeba projevy obsese, nutkání k obsesi (ad komentáře k Pussy Riot). Co ve vrcholné politice s takovými?

Dříve nebo později se v této zemi půjdce do extrému, bez Vás i beze mě, ale půjde, důvody asi oba brzy budeme pozorovat objektivně stále zřetelněji a častěji, pokud nebudou fyzické symtpomy patologických projevů obezity, přetížení fyzicky zřetelně neodolného organismu a rostoucího stresu s pokračující mizernou životosprávou, řekněme rychlejší a účinnější...

P.S. Co sklízí člověk, který seje tornádo?

P.P.S. "...dávám bolševíkovi rok, ...nanejvýš dva..."