MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

zdenben

#16676 Re: Re: Podporuji prezidenta Zemana

2014-11-23 14:21

#16577: Roman Skácel - Re: Podporuji prezidenta Zemana 

 Pane Skácele, dekuji za osvicenou lekci jedineho spravneho a demokratickeho smysleni. K te Vasi zaverecne deklaraci uz staci jen dodat ono proslule komunisticke "Republiku si rozvracet nedame". K cemu volby, kdyz vse se da vyresit cervenymi kartami a hazenim vajec ....  Zdravim vas a doporucuji trosku polevit v agresivite a pridat na slusnosti.

Odpovědi

Roman Skácel
Hodonín

#16690 Re: Re: Re: Podporuji prezidenta Zemana

2014-11-23 14:46:29

#16676: zdenben - Re: Re: Podporuji prezidenta Zemana 

To o "té republice" (a jejím rozvracení) dodáváte Vy a já vím, proč jste to Vy a ne já. Moje republika totiž není rozvratitelná a stačí se podívat do trestního zákoníku, paragraf o "Podvracení státu" už tam poněkud není, protože už není potřebný, víme? "Rozvrátit" demokracii není prakticky možné, už jen snaha to udělat, je patrná tak, že je podobná slonovi na poušti, nebo Zemanovi v porcelánu...

K čemu volby? Fakt dobrá otázka, máte ji za domácí úkol. Jen napovím, že nejdříve je červená karta, pak sebereflexe a až pak možná volby. Do té doby můžeme jen čekat. My další zhovadilosti od Zemana a on od nás (nikoli od Vás, já vím, Vy muzikant) víc a více červených karet. Jen se dívejte a kochejte, co "Váš kůň" vyvádí a jak moc se proti tomu budeme ohrazovat. A bavte se, rozumím tomu, že to pro Vás může být i pokrytecky zábavné...

K čemu červené karty? Víte, pořád lepší než jedovatým šípem hodně nízko do zad. Tohle by nebylo v našem stylu a učit se novým (řekněme gangsterským) politickým stylům, i kdyby měli být americké, nebo slovenské, poněkud nemáme zapotřebí...

Kašlete na mě, nejsem opravdu důležitý a na rozdíl od Vás jsem zde sám za sebe a umím se pod názor i podepsat, zamyslete se především nad svým vztahem k problému a sám nad sebou. A přitvrďte v agresivitě sám na sebe, klidně můžete i ubrat ve slušnosti k sobě samému...,

...přesto pochybuji, že to bude něco platné... :-)