MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#16414 Tak to jste mne opravdu pobavil. Budu vám velmi vděčný, když si cokoliv z mých názorů vyberete.....

2014-11-22 21:45

#16412: - Re: Nikoliv prezident, tím jsem jej snad doufám nikdy nenazval, Miloš Zeman je zrůda..... 

 ....a dohledáte, odkud to "papouškuji" jsem dosti ješitný na to, že své názory skutečně považuji za své a poměrně hodně originální. Celkovou svojí argumentuci považuji a poměrně jasnou a tedy nikoiiv někde "opsanou". Ale neváhejte, skutečně budu velmi rád, když mne přesvědčíte o opaku, budu velmi rád, pokud se mé názory shodují s názory jiných. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#16427

2014-11-22 22:12:14

#16414: - Tak to jste mne opravdu pobavil. Budu vám velmi vděčný, když si cokoliv z mých názorů vyberete..... 

 jo vaše názory se opravdu shodují se sobě rovnými, a kdo si myslí, že všechno ví, nemá cenu diskutovat, nabot mu argumenty nedocházejí  je k nevíře, že si snad opravdu myslíte, že máte vlastní názory! A kdo organisoval 17, kdo rozdával červené lístky? opravdu vám to nedochází? samozžejmě vám také nikdy nedojde, že jedinou a největší vinou zemana je, že neposkakuje dle scenáře. vždyt je trapné zatracovat ho za alkohol a nevybíravou mluvu, vždyt všichní politici mluví sprostě a to vam nevadí? a co schwarzenberg to nevíte jak on mluví ?, ovšem nejhorší je, že se nenaplnil plán bilderbergu /asi vůbec nevíte o čem  mluvím/ a nestal se presidentem. A jak chlastal havel, tolik opěvovaný, nesnáším nespravedlnost, proč se neměří všechny stejným metrem! také obama mluvil veřejně sprostě, jsou o tom záznamy a nikdo ho nepranýžoval, natož aby se někdo bouřil. zeman ja špatný jenom proto, že vůbec je! kdybyste měl vlastní názory a zvažoval samostatně, přišel byste na to!!!!!

Aristokratický slovník Karla Schwarzenberga - povinně přečíst!!