MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#16335 Na jednu stranu máte pravdu, na druhou bych opravdu žádný překlad o Milouše Zemana přečíst nedokázal

2014-11-22 18:21

#16333: - Re: Řekl bych, že si také jistě mnozí z nás dovedeme představit, že byl (je) Zeman StBákem či KGBáke 

 ...a pochybuji, kdokoliv další, kdo má jen troch vztah k našemu jazyku. Problém jeho voličů je ale v tom, že je jim opravdu naprosto ukradeno, co tento blb pronáší, nezajímá je to, je to pro ně natolik vzdálené, že to evidentně považují za něco naprosto nereálného. Přesně jako jsem si kdysi mnozí z nás mysleli, že jsou Husák, Milošou Jakeš, Štrougal, Bilat nereální, že jsou to nějaké postavy, které vlastně nemají žádný sociální život, nemají přátele, rodiny, prostě jsou to jen jakýsi žvanilové v černobílé televizi 

Odpovědi

někdo

#16340 co tento blb pronáší

2014-11-22 18:31:08

#16335: - Na jednu stranu máte pravdu, na druhou bych opravdu žádný překlad o Milouše Zemana přečíst nedokázal 

 blbem nazýváte prezidenta?....úžasné...jaký brilantní postřeh...a to uvažování....bravo....:-))))


Nepřihlášený uživatel

#16341 lednový večer l.P. 2013

2014-11-22 18:31:09

#16335:

 .. aneb jeden lednový večer l.P. 2013 v místní hospodě  ..

Lojza : " Zdar hoši, tak jakej byl den ? Ani nemluv vo.e... Stará mě zase nas.ala. Pepku natoč mi tam jedno.."

Jarek : " Mě dej taky ještě jedno.  A co se stalo ? "

Lojza : " Ale kluk asi na pololetí propadne z té matiky. Prej kvůli mě, že se s ním neučím a jsem tady pořád s váma v hospodě. Pepku, dej nám tři malý ".

Ruda : " Hoši, koho budete volit ? Já mám jasno, dám tam toho Zemana, on je dobrej, lepší, než nějakej Rakušák... "

Jarek : " Máš recht, Zemana tam dám taky, von je takovej lidovej."

Lojza : " A já ho tam dám taky, abych netrhal partu. Pepku, hod nám sem ještě tři malý do druhé nohy . Hoši, na zdraví , na Zemana a na toho mýho kluka, at v pololetí neproletí ! "

****

Nechci se mým literárním výtvorem nikoho dotknout a nikomu ublížit ! Ale ruku na srdce.. Nezískal Zeman podobným způsobem většinu svých hlasů ?? Kéž budou lidé k příští volbě přistupovat zodpovědněji a o kandidátech si zjistí aspon pár základních informací !!!!!!!!!!