MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

někdo

#16340 co tento blb pronáší

2014-11-22 18:31

#16335: - Na jednu stranu máte pravdu, na druhou bych opravdu žádný překlad o Milouše Zemana přečíst nedokázal 

 blbem nazýváte prezidenta?....úžasné...jaký brilantní postřeh...a to uvažování....bravo....:-))))

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#16344 Nikoliv, já jsem o Milošovi Zemanovi nikdy neřekl, že je prezidentem.

2014-11-22 18:36:33

#16340: někdo - co tento blb pronáší 

 Takovou hloupost bych opravdu nevypustil z úst. Miloš Zeman se tváří, že je prezidentem, Miloš Zeman složil ústavní slib, ale ústava nařizuje, aby v ústavních pozicích byli demokraté. Vám stejně jako mně musí být jasné, že Miloš Zeman není demokratem, tedy podud si představuje, že setrvává v ústavní funkci či snad dokonce tvrdí, že je onou osobou v ústavní funkci, páchá velezradu a to je opravdu něco děsivého. 

Nebo vy si snad myslíte, že je Miloše Zeman demokratem? Vy byste jej přece proto, že by snad mohl být demokratem nevolil, to by nebylo slučitelné s vaším názorem na veřejný prostor. Nebo snad máte nějaký argument, proč by měl být Miloš Zeman demokratem, např. že jednal demokraticky v době, kdy byl premiérem a masivně zadlužoval tuto zem, do pozice min. vnitra poslal zloděje Grosse?