MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

někdo

#16287 Re:

2014-11-22 16:59

#16261: -  

 Ta petice je stejně hloupá,jako ty....nevolila jsem Zemana,ale nesnáším hlupáky a stádní typy lidí,kteří nechtějí používat svůj mozek.......Fanatismus je určitý nedostatek statečnosti. On je to strach přijímat svět v jeho složitosti. Fanatismus je cesta k zjednodušení života. Je to útěk před odpovědností, kterou člověk přijímá tím, že se pořád rozhoduje....to jsem nevymyslela já,ale pan Werich....a proti tomu tady bojuju....a o tom placení...mohla bych to říct stejně...ale vy máte mozky vypláchnuté ČT a některými novinami...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#16289 Naopak, petice je napsána skvěle, přesně popisuje stav na Hradě....

2014-11-22 17:01:43

#16287: někdo - Re:  

 ...nesnaží se nijak dehonestovat Miloše Zemana. Auter stručně a naprosto jasně popsal, jak si myslí, že vypadá aktuální stav na Hradě a sdělil i důvod, proč k takové situaci došlo. Nesouhasíte, nevadí. Souhlasíte, pak je potřeba se podespat, neboť je jednoznačné, že takový stav nemůže trvat. 


Nepřihlášený uživatel

#16295 Re: Re:

2014-11-22 17:11:38

#16287: někdo - Re:  

 Takže ti druzí jsou hlupáci, stádní typy,devianti, trotli, nedouci, zbabělci a mozky vypláchnuté, a měli by navštívit psychiatra, dát si mokrý hadr na hlavu, píší totální nesmysly a blitky, slátaniny blbostí a hovadin, pěkný výběr z Vašich příspěvků, co? Vkládáte do toho moc emocí, abyste si neublížila.


Nepřihlášený uživatel

#16319 Re: Re:

2014-11-22 17:38:05

#16287: někdo - Re:  

 Je věru srandovní, že někdo, podle svých projevů absolutně bez mozku, druhé podezírá z toho, že mají mozky "vypláchnuté".....