MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#16245 Re: Spíše si jistě mnozí z nás dovedeme představit Miloše Zemana v teplákách .....

2014-11-22 16:03

#16235: - Spíše si jistě mnozí z nás dovedeme představit Miloše Zemana v teplákách ..... 

 Já se těším, až při příštích Hovorech z hnoje (Lán) bude pan prezident nejen ve slušivé flanelce, ale rovnou v podlíkačkách...... To bude reprezentace!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#16247 Nazývat rozhovor s Milošem Zemanem "Hovory z Lán" se asi zdaleka nepříčí jen mně.

2014-11-22 16:06:39

#16245: - Re: Spíše si jistě mnozí z nás dovedeme představit Miloše Zemana v teplákách ..... 

 Řekl bych, že jsou to "Hovory z Lán", asi takové, jaké by podával Gottwald s Husákem dohromady, přesně v duchu "kultury" v které Václav Havel tento zámek nalezl po desítkách let komunistické "údržby". Zeman to chce evidentně vrátit do té doby. 

někdo

#16265 Já se těším,

2014-11-22 16:34:14

#16245: - Re: Spíše si jistě mnozí z nás dovedeme představit Miloše Zemana v teplákách ..... 

 a ty to musíš poslouchat?...myslím ty Hovory...já jsem je nikdy neposlouchala....nechápu,proč ty,když Zemana nesnášíš....já taky neposlouchám slinty Kadla a jeho loutkovodiče