MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#16092 Je jednou věci, jestli se najde soudce s odvahou jasně říci, že Miloš Zeman natolik porušoval Zákon

2014-11-22 11:32

#16088: někdo - Re: Vy komunisté máte vždy plná ústa demokracie a obhajoby "těch co mají jiný názor" a jakmile... 

 ....o volbě prezidenta, že je nutné zrušit volby nebo se takový člověk nenašel.  Já jsem přesvědčen, že Miloš Zeman Zákon o přímé volbě masivně porušoval. Za kampaň bez nejmenších pochybností utratil více jak 100 mil. korun a vedl jí více jak rok.  Z těchto peněz transparentním účtem prošla jen část i tak Zeman zatnul sekeru více jak 10 mil. korun, které kdosi "zaplatil", ale už se neví kdo. 

Tedy já jako občan, takové jednání nepovažuji za demokratické a kritizuji jej. Nejsme zdaleka sám. Co je horší, moje kritika je navíc podpoře podivnými lidmi, kteří se kolem Zemana pohybují, ať už je Lukoil Nejedlý, zloděj eu dotací Mynář, KGBák Remek, StBák Čuba atd. atd. atd. 

Je dokonce mojí povinností občana upozrňovat na nedemoktratické jednání především těch, kdož usilují o politickou moc. 

Odpovědi

někdo

#16108 Já jsem přesvědčen

2014-11-22 12:13:22

#16092: - Je jednou věci, jestli se najde soudce s odvahou jasně říci, že Miloš Zeman natolik porušoval Zákon 

 Aha, Vy jste ústavní právník ?????....a odkud jste tyto blitky okopíroval...napište to z mosta do prosta....