MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

empa
Nepřihlášený uživatel

#16075

2014-11-22 11:05

Pan Zeman si zjevně čím dál tím častěji neuvědomuje kdo je,koho zastupuje a koho a jak by měl z titulu svého úřadu reprezentovat.Nezáleží na tom, jestli to dělá úmyslně nebo neúmyslně a jestli mu to někdo případně našeptává.Určité věci se prostě na takovéto úrovni nedělají.Takový člověk by neměl být vůbec veřejně činný a když tak maximálně jako soukromá osoba.Svým chováním a výroky veřejně plive do tváře všem slušným a demokraticky smýšlejícím lidem nejen u nás doma ale i v zahraničí.Takový člověk si nezaslouží být prezidentem ani v nejmenším.Václav Havel nebyl člověk bez chyb ale pan Zeman mu nesahá ani po kotníky.Takového prezidenta jakým je Miloš Zeman si nikdy nemohu vážit.Každý má možnost přiložit své málo ,tedy svůj hlas,na misku vah.To je naše výsada díky svobodě, kterou máme,to je naše právo a v této situaci to již vidím přímo jako povinnost.

Odpovědi

někdo

#16105 Re: Pan Zeman si

2014-11-22 12:06:34

#16075: empa -  

 Pana Zemana jsem nevolila,ale byl zvolen a tak to akceptuju...pan Havel byl milý člověk,ale jako dramatik vystupoval někdy teatrálně a párkrát zalhal....pana Klause jsem nemohla ani vidět...byl to narcis,ale byl zvolen....a o to jde...mohu vyjádřit názor na prezidenta,mohu ho kritizovat,ale házet na někoho vajíčka a tupě pokřikovat....fuj....a to fuj jsem řekla v době,kdy na pana Havla házeli na Slovensku vajíčka a nedovolili mu promluvit... nebo ,když po mediálních masírkách vajíčkovali pana Paroubka... a toho jsem opravdu nemusela....a člověk,který argumentuje :" Svým chováním a výroky veřejně plive do tváře všem slušným a demokraticky smýšlejícím lidem"mi nepřipadá jako demokrat,protože nechce připustit,že jsou lidé,kteří si to nemyslí....a generalizuje