MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

někdo

#16105 Re: Pan Zeman si

2014-11-22 12:06

#16075: empa -  

 Pana Zemana jsem nevolila,ale byl zvolen a tak to akceptuju...pan Havel byl milý člověk,ale jako dramatik vystupoval někdy teatrálně a párkrát zalhal....pana Klause jsem nemohla ani vidět...byl to narcis,ale byl zvolen....a o to jde...mohu vyjádřit názor na prezidenta,mohu ho kritizovat,ale házet na někoho vajíčka a tupě pokřikovat....fuj....a to fuj jsem řekla v době,kdy na pana Havla házeli na Slovensku vajíčka a nedovolili mu promluvit... nebo ,když po mediálních masírkách vajíčkovali pana Paroubka... a toho jsem opravdu nemusela....a člověk,který argumentuje :" Svým chováním a výroky veřejně plive do tváře všem slušným a demokraticky smýšlejícím lidem"mi nepřipadá jako demokrat,protože nechce připustit,že jsou lidé,kteří si to nemyslí....a generalizuje 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#16114 Na základě jakého jednání Miloše Zemana akceptujete jeho zvolení?

2014-11-22 12:17:49

#16105: někdo - Re: Pan Zeman si  

 Udělal ve své pozici jediný demokratický čin? Jaký? 

peem

#16419 Re: Re: Pan Zeman si

2014-11-22 22:01:33

#16105: někdo - Re: Pan Zeman si  

Je to můj pohled na věc,nikomu nenařizuji co si má myslet.Chápu,že lidé mohou mít odlišný názor a respektuji to.Dle mého názoru Miloš Zeman klesl svými výroky v ČRo na úroveň,která je možná akceptovatelná u normálního smrtelníka někde při pokecu v hospodě  ale ne u prezidenta republiky.Jaký kladný příklad tímto občanům našeho státu dal?Mám si ho za to vážit?A vadí mně jeho servilita vůči zemím jako je Rusko a Čína byť je zdůvodňovaná obchodními zájmy....Současný pan prezident asi zapomněl na spoustu věcí,taky třeba na to jaký problém měl on sám s publikováním svých článků před rokem 1989.A co se házení vajíček týče ,zas tak úplně se s tím neztotožňuji ale mají být všichni rozumní a slušní když on sám tím dobrým příkladem jít nedokáže?