MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#15698 Re: Re: Re:

2014-11-21 15:12

#15668: - Re: Re:  

 Nezlobte se Gito,ale svým příspěvkem jste dokázala,že nejste demokrat....proč bych měla vymytý mozek jenom proto,že se ptám,kdo financoval rudé kartičky a proč bych nemohla být na této petici....a taky nevím ,proč jste mě otitulovala jako soudruha...pana Zemana jsem nevolila,ale byl zvolen a beru to jako fakt...a křik a vajíčka jsou TROŠKU extrém....a adekvátní reakce na jeho slova a činy ?.... téměř poblije korunovační klenoty....vy víte kolik měl promile ? a nevadilo Vám,že se pan Kalousek poblil v přímém přenosu  při debatě ....znevažuje Sametovou revoluci.....kdy a kde.....paktuje se s Putinem a Čínou ....to papuškujete některé novináře...zahraniční politiku dělá vláda,pokud vím...a že odvezl české podnikatele do Číny....víte,že tam jezdí státníci z celého světa ????uráží novináře....ano to je pravda,ale já se mu nedivím,protože dobrých novinářů je jako šafránu....uráží obyčejné občany...kdy a kde....to jste neuvedla....mluví vulgárně...mluvil jednou ...a pussy je to,co říkal...že nekritizujete pana knížete ,Kalouska...a jiné....,je věčně pod vlivem...a to víte od koho...jste jeho důvěrná kamarádka ?.....chová se jako hovado .....????? jak.....a je buran a psychopat ...jste psycholog????.....a protože nesouhlasím s Vámi,jsem buran a psychopat ????   jak demokratické.....přečtěte si něco o tom,co je demokracie 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#15708 Re: Re: Re: Re:

2014-11-21 15:25:39

#15698: - Re: Re: Re:  

 Pěkně.Argumenty nemají tak jenom nadávají.