MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Roman Skácel
Hodonín

#13988 Re: Re: Re: Re:

2014-11-18 22:02

#13977: - Re: Re: Re:  

No právě, proč bych jel do USA, když mám doma úplně stejnou demokracii, jako je tam?

A paradoxem je, že ji máte i Vy a melete jednu hovadinu za druhou, místo abyste mě zkusil přesvědčit, že Zeman je hoden jakékoli podpory, jinak totiž platí pravý opak a já mám PRAVDU, že je Zeman na pražském Hradě pouze škůdcem zájmů této země a měl by odstoupit.

Musí Vám být jasné, že o mě nejde a psát si sem můžu své názory kdy budu chtít a jak dlouho budu chtít. Je to moje právo, které mi lidi, jako vy nikdy nemají šanci vzít. Spíš naopak, mě posiluje, když se objeví někdo, jako Vy a mohu vidět na vlastní oči, jak jste bezradní a názorově sterilní...

A olepím Vás, Zemanovy vstoupence, nálepkami od hlavy až k patě, které si prostě zasloužíte, protože Vy jste uvízli v demokracii tak nešťastně, že je mi Vás líto, dáválo by smysl jen to, že už se konečně po 25 letech proberete, nebo všichni odtáhnete zítra žít za Putinem, nebo aspoň nebudete na této diskuzi neustále tak hluboce trapní... 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#13990 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-18 22:06:42

#13988: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re:  

Vlastně proč ne? Stokrát raději Putina, než společnost zmanipulovaných západofilních loutek tvého kalibru. 

milošjakeš

#14023 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-18 23:31:00

#13988: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re:  

 Že se s tím blbem bavíte, vždyť on za to nemůže, je chudák postižený.