MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#13977 Re: Re: Re:

2014-11-18 21:47

#13963: Roman Skácel - Re: Re:  

Seber se v prvé řadě ty a mazej do toho svého ráje Washingtonu, budou tě tam vítat s otevřenou náručí, zevloune opruzující diskuze 24 hodin denně. Králem zmanipulovaných kreténů a hulvátů jsi tady především ty. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#13979 Re: Re: Re: Re:

2014-11-18 21:48:38

#13977: - Re: Re: Re:  

 Další závistivá rudá špína se ozvala


Nepřihlášený uživatel

#13982 Re: Re: Re: Re:

2014-11-18 21:53:55

#13977: - Re: Re: Re:  

 My tady žijeme spokojeně a v demokracii a konečně i v Evropě, mladí mohou cestovat a studovat v zahraničí, to jen ta vaše neobolševická klika neustále brečí a nenávidí svobodu, jste bezradní, slabí, otupělí a neschopní bez svých kremelských vůdců a ovarových hulvátů.My zde žijeme rádi a to spíš ty emigruj na východ, bude ti tam dobře, pač tě budou zase vodit za ručičku a říkat ti co smíš a nesmíš, nedochůdčádko nebohé !!!


Nepřihlášený uživatel

#13984 Re: Re: Re: Re:

2014-11-18 21:55:37

#13977: - Re: Re: Re:  

 Proč nejdeš ty do Moskvy soudruhu, vždyť to je správný ráj pro tebe. Můžeš tam uctívat zdechlinu věčného a oblizovat se s nejvyšším. Uznej sám že by ti tam bylo lápe a nemusel by ses tady rozčilovat. Hezký večer.

Zeman je vul...

#13985 Re: Re: Re: Re:

2014-11-18 21:55:49

#13977: - Re: Re: Re:  

 Vazim si pana Skacela ze venuje svuj cas a energii vysvetlovanim pravdy lidem kteri si to zaslouzi.Kozomrdovi jako jsi ty jiz nikdo nemuze pomoci.Hajizlove komunisticti nalezli jste sem jak stenice  DO STUDENTSKYCH UBYTOVEN.

 

Roman Skácel
Hodonín

#13988 Re: Re: Re: Re:

2014-11-18 22:02:03

#13977: - Re: Re: Re:  

No právě, proč bych jel do USA, když mám doma úplně stejnou demokracii, jako je tam?

A paradoxem je, že ji máte i Vy a melete jednu hovadinu za druhou, místo abyste mě zkusil přesvědčit, že Zeman je hoden jakékoli podpory, jinak totiž platí pravý opak a já mám PRAVDU, že je Zeman na pražském Hradě pouze škůdcem zájmů této země a měl by odstoupit.

Musí Vám být jasné, že o mě nejde a psát si sem můžu své názory kdy budu chtít a jak dlouho budu chtít. Je to moje právo, které mi lidi, jako vy nikdy nemají šanci vzít. Spíš naopak, mě posiluje, když se objeví někdo, jako Vy a mohu vidět na vlastní oči, jak jste bezradní a názorově sterilní...

A olepím Vás, Zemanovy vstoupence, nálepkami od hlavy až k patě, které si prostě zasloužíte, protože Vy jste uvízli v demokracii tak nešťastně, že je mi Vás líto, dáválo by smysl jen to, že už se konečně po 25 letech proberete, nebo všichni odtáhnete zítra žít za Putinem, nebo aspoň nebudete na této diskuzi neustále tak hluboce trapní...