MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#13446

2014-11-18 11:09

 Od pohledu bylo zajímavé, že si všichni (až na pár vyjímek co vzali do rukou a na sebe cokoli červeného) přinesli stejné karty, ve stejném odstínu červené o stejné velikosti a ze stejného materiálu. Bylo jich několik tisíc. Pak jsem si všiml několika žen, které je na křižovatce se Spálenou u stánku z přepravek rozdávaly. Jedna z nich hovořila s ostatními anglicky a tak jsem se jich zeptal, zda jsou organizátoři. Nikdo neodpovídal, tak jsem se zeptal, pro kterou důvěryhodnou neziskovou organizaci pracují. Opět bez odpovědi. Následně jsem se zeptal té anglicky hovořící, zda nepracuje pro US Embassy Prague. Otázku jsem zopakoval a chtěl jsem si dotyčné ženy vyfotit telefonem. To už se ke mě přihnali dva muži, kteří do mě začali strkat a sunout mě na chodník s tím, že jsem "provokatér" a "zasranej komunista". Takhle mě zatlačili několik metrů od místa výdeje karet a pak ještě "hlídali" abych náhodou nezlobil.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#13451 Re:

2014-11-18 11:14:44

#13446: -  

 je možné že se vám to stalo proto, že jste zasranej komunista to se vám soudruzi bude stávat čím dál častěji


Nepřihlášený uživatel

#13457 Velmi o vašem příběhu pochybuji.

2014-11-18 11:18:22

#13446: -  

 ....považuji to dokonce za naprostý blábol, obzvláště, když jste to spojil s ambasádou USA. 

Miloš svoje oplzlosti pronesl potom, co v Rusku pozval Putina do Prahy a pronesl je proto, aby odradil od pozvání demokratické prezidenty. Tedy je možné, že přijede Putin a doslova stav, kdy ostatní odmítnou zneužije pro destabilizaci střední Evropy.  Je možné, že vyprovokuje konflikt s Ukrajinci na území ČR, že vyprovokuje konflikt s demokraticky smýšlejícími obyvateli ČR.  Vše je od Putina s Lavrovem možné, potom co ukradli Krym a generují válku na Ukrajině. 

Toto občané podvědomě zatím jen cítí, proto Zemanovi vystavili červené karty, které si prostě přinesli sebou, neb to tak doporučil svolavatel. 


Nepřihlášený uživatel

#13518 Re:

2014-11-18 12:36:07

#13446: -  

 Žes tohle nemyslel vážně, viď?