MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#13426 Kolik bylo těch, kdož včera vyjadřovali podporu Miloši Zemanovi 15 nebo 20? Tak to je na tom hůř....

2014-11-18 10:24

#13421: -  

 .....než Miloš Jakeš v roce 1989 a řekl bych, že mu to včera bylo naprosto zřejmé. 

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-18 10:24


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-18 10:25



Nepřihlášený uživatel

#13429 Miloš Zeman evidentně zešílel, pokud chce v Praze připomínat osvobození Osvětimi....

2014-11-18 10:27

.....proč v Praze? Jaký to má smysl? Nabízí se jediný smysl jeho posledních jednání, oplzlosti Mloše Zemana prakticky znemožňují jakémukoliv demokratovi přijmout jeho pozvání, tedy zbude jen zločinec Iljič Putin, který se skutečně pokusí přijet do Prahy a je také velmi pravděpodobné, že se bude v Praze pokoušet vyprovokovat (nasimulovat) napadení, což bude opět používat proti EU a proto ČR. Je naprosto zřejmé, že po pozvání Putina, nemá Miloš Zeman žádnou jinou možnost, než odstoupit. 

http://goo.gl/TFvFqc

jen ja

#13430

2014-11-18 10:31

#10121: - Re:  

 bla bla bla


Nepřihlášený uživatel

#13431 Re: Re: Re: Tedy k Majdanu - tématem voleb v kterých se dostal k moci Janukovič byla asociační dohod

2014-11-18 10:32

#13265: - Re: Re: Tedy k Majdanu - tématem voleb v kterých se dostal k moci Janukovič byla asociační dohoda s  

Předseda volební komise z Bílého domu za velkou louží - bez komentáře... 


Nepřihlášený uživatel

#13432 Re: Re: Re: Re: Hradní hňup dostal účet za své škůdcovství a jeho poskoci vřeští

2014-11-18 10:32

#13387: - Re: Re: Re: Hradní hňup dostal účet za své škůdcovství a jeho poskoci vřeští  

 Meleš páté přes deváté. Samozřejmě, že vláda socanů s estébákem Babišem a dalšími co jsou v "konfliktu zájmů" a ani se nestydí je horší a může škodit více než přiožralé plky takyprezidenta. Samozřejmě parlament s Kanimůrovým Úsvitem a podobnými je k pláči a zasloužil by také červenou kartu. Však byl občany také zvolen - jako prezident Hulvát. Samozřejmě mi také není jedno, že po těch mnoha létech, kdy jsem platil nemocenskou (a možná více než ty, protože asi déle), mne štve, že u toho zubaře (jdu k němu dnes odpoledne) budu platit za plombu a při tom jsem za celý život nevyužil z té nemócenské (naštěstí) skoro nic - nikdy v nemocnici, nikdy žádná drahá léčba, jen sem tam ta chřipka.... Ale nemluvíš o PUTINOVLEZSTVÍ, o tom,jak se obklopil bolševickými gázly. To je pravá škodná!To je sprostota!

Roman Skácel
Hodonín

#13433 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den....

2014-11-18 10:32

#12577: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den.... 

Jste vedle, jak ta jedle, mě je úplně jedno, kdo v SSSR byl odkud, stejně, jako to bylo jedno jejich nomenklatuře a když o Staliny, Chruščovi a jiné stáli jejich převážně ruští vstoupenci, tak holt je to věcí Rusů a nikoli věcí nás dvou. Stejně to nevyřešíme, už se stalo a nikdy neodstane...

Kosovo bylo podle mě Srbskou genocidou muslimů žijících na území Kosova i Bosny a Hercegoviny.

Já a fašista? Hlupáku, najďete si laskavě, co to znamená "fašismus a fašista" a zjistíte, že o někom a něčem tvrdíte holé a trapné nesmysly. A lžete při tom, jako když tiskne...

Roman Skácel
Hodonín

#13434 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den....

2014-11-18 10:35

#12595: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den.... 

Žvaníte ty nesmysly pořád dokola, takže se mohu domnívat, že věříte i tomu, že jsou jakkoli relevantní.

Vysvětlete prosím, proč si myslíte, že mají vůbec nějakou váhu s ohledem na dějiny. Proč není například též důležité, jaké měl Brežněv číslo bot, když tak rád šlapal po cizích zájmech?


Nepřihlášený uživatel

#13435 Re: Re: Co StBák Čuba dokázal? Utrácet peníze z našich daní za nesmysly....

2014-11-18 10:35

#13208: k - Re: Co StBák Čuba dokázal? Utrácet peníze z našich daní za nesmysly.... 

Havlova rodina - buzeranti zloději frašisti konfidenti gestapa 


Nepřihlášený uživatel

#13436

2014-11-18 10:39

Ztotožňuji se plně s požadavky a důvody petice.

Nepřihlášený uživatel

#13437 Oplzlosti Miloš Zemana začaly dávat smysl....

2014-11-18 10:46

....neboť po jeho oplzlostech je logické, že žádný demokratický prezident nemůže přijmout pozvání Miloše Zemana, tedy jediný kdo "zbude" bude Iljič Putin, který se bezpochyby v ČR pokusí vyprovokovat záminku k válce s EU, např. fingovaným napadením. ČR je k tomu vhodné prostředí. Neschopná policie, zločinec na postu ministra vnitra, který chtěl schůzkou se Zemanem destabilizovat ČR hned po volbách do Sněmovny.  Věci začínají být s KGBákem Zemanem na Hradě velmi nebezpečné a dnes je již také zřejmé, co jel Sobotka řešit do USA, zločinnost Zemana destabilizaci střední Evropy, kterou tu rozjel. Zeman je zločinec, o tom dnes již není pochyb. http://goo.gl/TFvFqc

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-18 10:48



Nepřihlášený uživatel

#13439 S tím blbem se nezdržujte, dnes je situace daleko vážnější, než se původně zdálo....

2014-11-18 10:54

#13434: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den.... 

 Miloš Zema pozval Putina, to je ta nejvážnější věc. Své oplzlosti pronesl právě proto, aby se žádný demokratický prezident a žádný demokrat s ním nebyl ochoten postavit na jedno podium. Jediný, kdo tedy zbude je Putin, kdy při jeho návštěvě se může odehrát prakticky cokoliv. FSB může vyprovokovat incident s Ukrajinci, FSB může vyprovokovati i incident z demokraticky smýšlejícími Čechy, je možné naprosto cokoliv. V extrému může Putin na našem území vyprovokovat dokonce i ozbrojený konflikt. Miloš Zeman je zločincem a s největší pravděpodobností agentem FSB.  Situace se stala velmi nebezpečnou a je naprosto zřejmé, že Miloš Zeman bude muset abdikovat, čímž bude destabilizována ČR. http://goo.gl/TFvFqc


Nepřihlášený uživatel

#13440 Zeman je patriarchální hlupák a zločinec

2014-11-18 10:57

Vážím si prezidentů ,NĚMECKA,SLOVENSKA,POLSKA

a nevážím si Zemana kundy z hradu děkuji za pochopení--


Nepřihlášený uživatel

#13441

2014-11-18 11:01

KLAUS A ZEMAN KAMARÁDI Z FSB


Nepřihlášený uživatel

#13442

2014-11-18 11:02

Volil jsem Zemana a tímto chci napravit svou hrubou chybu, kterou dnes vidím.

Nepřihlášený uživatel

#13443 https://www.youtube.com/watch?v=OR7-biKeVU8

2014-11-18 11:03

 Karel Kryl zjistil, co je Klaus a Zeman za svině z KGB následně z FSBco sockomouše úmyslně nechali ve svých funkcích a setrvávají tam dodnes i když si dnes říkají "demokraté"...končíme vy hovada rudý ...."Lumpenkavárno zemanovská" zpívá o vás, proruský šmejdi !!!!!!! https://www.youtube.com/watch?v=OR7-biKeVU8

 


Nepřihlášený uživatel

#13444

2014-11-18 11:08

Dobrý den,
Rád bych se podělil o pár zážitků z dnešní "protizemanovské akce" v Praze na Národní třídě a Albertově. Nebudu zdržovat podrobnostmi o tom, kdo a jakým způsobem demonstraci oficiálně svolal a jak ji propagovala Česká televize a další masmédia (to se dá dohledat). Jen doplním pohled člověka, co byl přímo na místě.
Signifikantním momentem celé akce mělo být "udělení" červené karty prezidentu Zemanovi za jeho údajně pro-ruský postoj (resp. nedostatečnou kritiku Moskvy a Putina) ohladom Ukrajiny a za jeho nedávnou návštěvu Číny. Oficiálně to bylo kvůli jeho rozhlasovému interview Hovory z Lán (Slobodný vysielač o něm informoval, dokonce i část pouštěl v infovojně) v němž kritizoval Pussy Riot a "pražskou kavárnu," tedy pravdoláskaře a Havloidy.


Nepřihlášený uživatel

#13445

2014-11-18 11:09

Sice jsem volil Zemana ale neosvědčil se tak ho vyměním jako manželku

Nepřihlášený uživatel

#13446

2014-11-18 11:09

 Od pohledu bylo zajímavé, že si všichni (až na pár vyjímek co vzali do rukou a na sebe cokoli červeného) přinesli stejné karty, ve stejném odstínu červené o stejné velikosti a ze stejného materiálu. Bylo jich několik tisíc. Pak jsem si všiml několika žen, které je na křižovatce se Spálenou u stánku z přepravek rozdávaly. Jedna z nich hovořila s ostatními anglicky a tak jsem se jich zeptal, zda jsou organizátoři. Nikdo neodpovídal, tak jsem se zeptal, pro kterou důvěryhodnou neziskovou organizaci pracují. Opět bez odpovědi. Následně jsem se zeptal té anglicky hovořící, zda nepracuje pro US Embassy Prague. Otázku jsem zopakoval a chtěl jsem si dotyčné ženy vyfotit telefonem. To už se ke mě přihnali dva muži, kteří do mě začali strkat a sunout mě na chodník s tím, že jsem "provokatér" a "zasranej komunista". Takhle mě zatlačili několik metrů od místa výdeje karet a pak ještě "hlídali" abych náhodou nezlobil.


Nepřihlášený uživatel

#13447

2014-11-18 11:11

Kolem sebe jsem viděl zfanatizované pravdoláskaře a Karljugend, množství ukrajinských vlajek, tibetských vlajek, plakátů s Pussy Riot, mnoho nenávistných transparentů na téma Rusko a Zeman a k vidění byla i jedna černo-červená banderovská vlajka.
Vzhledem k tomu, co se potom odehrálo na Albertově, kde byli kromě Zemana i prezidenti celé V4, to na mě působí dojmem, že Američané sesazují našeho prezidenta. Je to ostatně "jejich styl". Nelze si nevšimnout, že se jedná o stejný scénář jako v Kyjevě. Sesadit demokraticky zvoleného presidenta, dosadit místo něj poslušného sudeťáka a národ poštvat proti sobě.


Nepřihlášený uživatel

#13448

2014-11-18 11:12

Až budou posílat naše muže umírat na Ukrajinu, prosím, ať pošlou přednostně ty, kteří dnes mávali kartičkami na Národní třídě. Nebyly to Open Card. Byly to letenky na Ukrajinu. Tam totiž dnešní akce v krvi skončí. Válkou. Konec konců byl to právě Porošenko, kdo dnes prohlašoval, že je připraven na "totální válku" s Ruskem. Děkuji hloupým zmanipulovaných studentům.
Otázka na pana Huďa: Existuje podle vás nějaký způsob, jak lze těmto organizovaným "Majdanům" a rozdmýchávání nenávisti mezi lidmi proti nepohodlným za podpory masmédií, čelit?


Nepřihlášený uživatel

#13449 Re:

2014-11-18 11:12

#13444: -  

soudruhu obsah vaší zprávy je velké hnědé mazlavé páchnoucí oválné těleso a je pravděpodobné že nepochází z vaší hlavy


Nepřihlášený uživatel

#13450

2014-11-18 11:13

Neumí se chovat.Špatný vzor pro mládež.