MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#13243 Re: Vy znáte velké houby natož abyste byl sociologických znalcem dnešní mládeže....

2014-11-18 08:10

#13241: - Vy znáte velké houby natož abyste byl sociologických znalcem dnešní mládeže.... 

 Nedržel, ale viděl jsem ty zalaminované kartičky, tak mě zajímá, kde si je všichni účastníci pořídili...

 

Sami si je jistě nevyrobili. Znám dnešní línou mládež..:)

 

 

A VY NEUMÍTE ODPOVĚDĚT, TAK JEN PRSKÁTE..

Odpovědi

Sakuranbo

#13249 Re: Re: Vy znáte velké houby natož abyste byl sociologických znalcem dnešní mládeže....

2014-11-18 08:20:36

#13243: - Re: Vy znáte velké houby natož abyste byl sociologických znalcem dnešní mládeže.... 

Kartičky vyrobili z velké míry pravděpodobně organizátoři akce, pokud je to pro Vás tak důležité.

Laminátor stojí cca 1500 a jeho držení nepodléhá registraci na UV KSČ, jako kdysi kopírovací stroje.

Třeba to pan Zeman se svým novým přítelem Babišem časem vymyslí jinak, ale zatím to tak je.

A představte si, že ty papírky musel ještě někdo oříznout z formátu A4 na A5!

Takže kdo je ořízl, he?!

Pražská kavárna?

Také by šlo možná spočítat, kolik stromů muselo být pokáceno, aby se mohly ty kartičky vyrobit.

Podle mého odhadu tak minimálně jeden.

Pro některé z nás ale není důležité, kdo ty symboly připravil, ale to, že se našlo několik tisíc slušných, inteligentních a svéprávných lidí, kteří za použití těchto symbolů ukázali ožralovi a hulvátovi, co si o něm myslí.

Před zraky prezidentů sousedních států, kterým tito lidé naopak vzdali čest, přestože se to pan ovčáček čtveráček snažil mediálně uchopit jinak.

 


Nepřihlášený uživatel

#13261 Re: Re: Vy znáte velké houby natož abyste byl sociologických znalcem dnešní mládeže....

2014-11-18 08:29:04

#13243: - Re: Vy znáte velké houby natož abyste byl sociologických znalcem dnešní mládeže.... 

 To, že se lidé dneska dovedou přes facebook rychle domluvit, je pro Vás asi nepochopitelné. Kdo pak konkrétně nechal přichystat ty kartičky, je podle mě skutečně jedno, žádné spiknutí bych za tím neviděla, konečně organizátoři vystupovali v ČT, tak si to zjistěte  a zeptejte se přímo jich, když Vám to tak leží v hlavě.