svetlo pro sluknovsko

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#22 kvá kvá kvá

2011-09-09 09:41

vy budete chránit ty svině černé ? vy pudete do vlaku s něma!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#27 Re: kvá kvá kvá

2011-09-09 13:29:21

#22: - kvá kvá kvá

Nauč se česky, debile !


Nepřihlášený uživatel

#32 Re: kvá kvá kvá

2011-09-09 17:38:55

#22: - kvá kvá kvá

Že se nestydíte! Jsem z Ústeckého kraje a moc dobře znám problémy, které s Romy občas jsou. S některými z Romů jsem se spřátelila, s některými se naopak osobně dostala do konfliktu. Ale váš příspěvek a obdobná hesla DS je to poslední co bychom v ČR potřebovali. Asi máte nějaké komplexy ale svou agresivitou nemusíte poštvávat ostatní lidi proti jakékoliv národnostní menšině.. Taková hesla a kecy můžou opravdu pocházet pouze od demagogů a hloupých lidí bez vlastního názoru, kteří je po nich opakují. Uvědomujete si vůbec kolik nevinných lidí už kvůli rasismu umřelo?

Násilím nikomu nepomůžete a do společnosti nezačleníte. Kdo by ale toužil po začlenění do společnosti, která lidem vyhrožuje a staví je kvůli jejich rasovému původu do opozice? Romů se nezastávám, myslím, že by pro zlepšení svého postavení mohli také už začít něco dělat (třeba posílat děti připravené do školy a jít jim více příkladem při chování na veřejnosti). Také doufám, že ti muži, kteří spáchali trestné činy budou potrestáni, tak aby to už po nich nikdo neopakoval.. Kdybych ale vůbec někdy pochybovala, proč jsem petici podepsala, tak mě v její podpoře utvrdil právě váš směšný příspěvek. Kriminalita a rasismus se opravdu nesmí směšovat. A nakonec si buďte jistý(á), že čím kdo zachází, tím také schází.