MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#12577 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den....

2014-11-17 13:56

#12543: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den.... 

 Držte se tématu. Kdo píše o "na cokoli kolem", celistvosti Ukrajiny a nebo jiných suverenních států? 

 Vy to píšete, já ne. 

Nelžete o sovětských papaláších, byli to dva ukrajinci a jeden gruzínec, kteří ruský národ decimovali.

Byli to ti, kterým Vy dnes držíte fangli.

Kosovo podle vás nebyla anexe cizího území???

V předposledním odstavci "tvrdíte muziku" - pro fašistu příznačné...

A nikam mně neposílejte, já jsem zde doma, vy pošlete maminku at si jde v kurníku do píči strčit kohouta nebo vykrmenou kachnu. 

 

Odpovědi

Roman Skácel
Hodonín

#13433 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den....

2014-11-18 10:32:37

#12577: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den.... 

Jste vedle, jak ta jedle, mě je úplně jedno, kdo v SSSR byl odkud, stejně, jako to bylo jedno jejich nomenklatuře a když o Staliny, Chruščovi a jiné stáli jejich převážně ruští vstoupenci, tak holt je to věcí Rusů a nikoli věcí nás dvou. Stejně to nevyřešíme, už se stalo a nikdy neodstane...

Kosovo bylo podle mě Srbskou genocidou muslimů žijících na území Kosova i Bosny a Hercegoviny.

Já a fašista? Hlupáku, najďete si laskavě, co to znamená "fašismus a fašista" a zjistíte, že o někom a něčem tvrdíte holé a trapné nesmysly. A lžete při tom, jako když tiskne...