MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Roman Skácel
Hodonín

#12543 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den....

2014-11-17 12:50

#12511: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den.... 

Popíráte platné zásady mezinárodního práva a hluboce se mýlíte v tom, že má v rámci tohoto práva Rusko na cokoli kolem územní celistvoti Ukrajiny, nebo jiných suverénních států ve svém okolí. Rusko je signatářem denuklearizační smlouvy s Ukrajinou, kde zřetelně deklaruje územní celistvost Ukrajiny, samozřejmě včetně Krymu. A Ukrajina svoji část smlouvy splnila a zbavila se svého jadrného arsenálu.

Dále platí, že Ukrajina je republikou na základě platného ústavního zákona, který dokonale definuje nejen národní hranice tohoto suverénního státu, ale i vztah jednotlivých částí k tomuto státu.

Je irelevantní, odkud byl kdo ze sovětských papalášů, irelevantní s ohledem na situaci v roce 2014, víme...?

Nemám kopřivku z ničeho, ovšem hájit zájmy Ruska anexí území suverénního státu nemohu schvalovat, už z principu. Jak by se Rusům líbilo, kdyby někdo chtěl kus jejich území? A prostě si pro ně šel vojensky?

Kde to žijete? Mluvíte zde v podstatě jen o právu silnějšího.

Doufám, že potkáte v dohledné době partu hodně silných lidí, kterým se významně nebudete za jakéhokoli libovolného důvodu líbit a oni Vám to vysvětlí ručně a stručně, co je právo silnějšího ve vztahu k Vašemu občanskému právu. Tohle berte jako paralelu k tomu, co zde tvrdíte...

Pokud se Vám tolik stýská po takové politice, jakou aktuálně dělá Putinovo Rusko, poradím Vám, sbalte si a jeďte jim s jejich typem "demokracie" pomoci, tady jste zřetelně na opačné straně barikády s ohledem na Vaše vidění reality světa...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#12577 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den....

2014-11-17 13:56:54

#12543: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den.... 

 Držte se tématu. Kdo píše o "na cokoli kolem", celistvosti Ukrajiny a nebo jiných suverenních států? 

 Vy to píšete, já ne. 

Nelžete o sovětských papaláších, byli to dva ukrajinci a jeden gruzínec, kteří ruský národ decimovali.

Byli to ti, kterým Vy dnes držíte fangli.

Kosovo podle vás nebyla anexe cizího území???

V předposledním odstavci "tvrdíte muziku" - pro fašistu příznačné...

A nikam mně neposílejte, já jsem zde doma, vy pošlete maminku at si jde v kurníku do píči strčit kohouta nebo vykrmenou kachnu.