MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#12298

2014-11-16 19:49

Vážení přátelé,

jedete přesně dle scénáře, který byl pečlivě připraven. President je možná již mírně dementní, nicméně má kolem sebe řadu poradců, kteří ho vedou tím "správným" směrem. Současné naoko nedůstojné chování "hlavy státu" je pouze dekou přikrývající něco daleko horšího a podstatnějšího. Je to samozřejmě pouze můj názor, nejsem Všeználek, ale mnoho indicií z posledních dob je dost zřetelných. Myslím si, že pouhé sesazení presidenta nic nevyřeší. Přijde jiný a bude věrnou kopií toho původního, protože není v zájmu současného skutečného vládce této země, aby tomu bylo jinak. Takže, jestli se ho podaří sesadit (osobně tomu moc nevěřím), bude třeba se nejdříve podívat pod tu deku. A připravme se na pravděpodobně velmi nehezký pohled a pro mnohé i obrovské rozčarování. 

Musím se přiznat, že mne zatím nenadchl žádný z presidentů polistopadové éry včetně případných kandidátů (KS). Prvními a zároveň posledními skutečnými presidenty této země pro mě byli TGM a možná i EB, ale jelikož jsem v té době nežil a nevím, nakolik jsou překroucené dějiny, tak v tomto soudu budu také raději opatrný.

Takže přestaňme zde pinkat zleva doprava a zpět a pojďme odkrýt tu deku. Pak se všichni společně domluvíme, co dál.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#12301 Re:

2014-11-16 19:52:40

#12298: -  

 Jak?