MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Roman Skácel
Hodonín

#12223 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-16 14:20

#12217: Martin Bauer alias Adam Bernau - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Klidně si o mě myslete, co jen chcete, je mi naprosto jasné, že budete tak ještě schopen mě soudit podle sebe. Za jidášský groš právě lidé, jako jste Vy a pan Zeman, prodají klidně i naši demokracii a klidně i takovým kreaturám, jako je Putin, nebo Vaši čínští soudruzi...

Jste názorově sterilní, neumíte nic víc, než se přihlouple a lživě vymezit proti mě osobně, jak bych od Vás mohl očekávat nějaký názor k diskuzi, nebo snad rozumné stanovisko k podpoře pana Zemana, kterou zaslepeně trpíte.

Nebyl by takový problém si zjistit kdo jsem a také to, že nejsem členem žádné politické strany, za mé názory mě nikdo platit nemusí, abych si za nimi mohl v diskuzi prakticky neotřesitelně stát.

Tohle je, podstata toho, proč Vám hýbu žlučí a patrně i egem. Taky proto jsem zde, hlouposti, jako jsou ty, co jste sem vypotil Vy, mě dokonale posilují v tom, abych se proti vstoupencům pana Zemana zřetelně vymezoval i nadále.

Máš to se mnou marné, bezcharakterní zloději identit, který se podobáš tak ještě anonymnímu udání, starému 26 let...

Odpovědi

Adam Bernau

#12226 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-16 14:32:14

#12223: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ok, držím palce humanisto a hlavně, udělejte něco s tou Vaší zprasečenou češtinou...