MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Martin Bauer alias Adam Bernau

#12217 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-16 13:43

#12210: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Vy jste součástí organizačního týmu této frašky-truchlohry.

Vystupujete zde jako impresario a placený verbální prostitut. 

Prostitut proto, že jste za ty žvásty, které kdo ví, kdo  kde smolí, zde za peníze presentujete.

Když napíšete něco ze své hlavy, je to hrůza!!

Zítra Vám skončí vagace, tak sebou hejbejte, ať to ještě neco hodí...

Vidíte,...proto jsem se zde zaregistroval...buď chytrej a stačí ti jedno oko!!!

Tu krádež identity si strčte do rekta vašnosti...

Už jsem to to nekolikrát psal, "na hrubý pytel, hrubá záplata"

 

 

 

Odpovědi

Roman Skácel
Hodonín

#12223 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-16 14:20:23

#12217: Martin Bauer alias Adam Bernau - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Klidně si o mě myslete, co jen chcete, je mi naprosto jasné, že budete tak ještě schopen mě soudit podle sebe. Za jidášský groš právě lidé, jako jste Vy a pan Zeman, prodají klidně i naši demokracii a klidně i takovým kreaturám, jako je Putin, nebo Vaši čínští soudruzi...

Jste názorově sterilní, neumíte nic víc, než se přihlouple a lživě vymezit proti mě osobně, jak bych od Vás mohl očekávat nějaký názor k diskuzi, nebo snad rozumné stanovisko k podpoře pana Zemana, kterou zaslepeně trpíte.

Nebyl by takový problém si zjistit kdo jsem a také to, že nejsem členem žádné politické strany, za mé názory mě nikdo platit nemusí, abych si za nimi mohl v diskuzi prakticky neotřesitelně stát.

Tohle je, podstata toho, proč Vám hýbu žlučí a patrně i egem. Taky proto jsem zde, hlouposti, jako jsou ty, co jste sem vypotil Vy, mě dokonale posilují v tom, abych se proti vstoupencům pana Zemana zřetelně vymezoval i nadále.

Máš to se mnou marné, bezcharakterní zloději identit, který se podobáš tak ještě anonymnímu udání, starému 26 let...