Odvolání generálního ředitele České televize ing. Petra Dvořáka

Quoted post

poctivý čtenář

#25 Re: Re:

2014-11-16 11:53

#19: - Re:  

 Jste zrovna tak stejný , jako mnoho dalších nenávistných lidí.Bezskrupulózní sprosťák, který nepožívá svůj mozek. Když kritizujete Zemana, tak byste měl sledovat politiku ne momentálně a reagovat nepřiměřeně, ale posuzovat celou dobu a vývoj v republice. Dlouho jsem je četl příspěvky čtenářů, ale nikdy jsem nereagoval a dělal jsem si vlastní názor na všechno dění. Musím říci, že ale v poslední době mi je z některch příspěvků smutno a říkám si, že snad Ti, co takto píšou, nemůžou být občany této země. Zdá se mi že dříve takoví lidé ani nebyli. Toť vše a zamyslete se prosím nad sebou. Nejdříve se nadechněte a nechte si všechno projít hlavou a pak teprve pište. Bude to všem jen ku prospěchu.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#26 Re: Re: Re:

2014-11-16 12:03:19

#25: poctivý čtenář - Re: Re:  

 Co je nenávistného na tom, že někdo vidí, že Zeman v mnohém lže? Nějak se vám pletou pojmy, dojmy a ... Vám příjde správné lži přehlížet, tolerovat je, nebo dokonce je schvalovat? ČT je kritizována, že lže, ale prezidentovi je za jeho lži tleskáno. Jen ukazujete, že jste pokrytec a přitom se snažíte moralizovat. Zamyslet byste se měl nad sebou b prvé řadě vy.