MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#11969 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prezident komentoval texty kapely

2014-11-15 19:56

#11908: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prezident komentoval texty kapely 

 Sprosťárny jsou zde publikovány těmi, kdo jsou proti presidentovi. To pozná každý kdo má v hlavě mozek a  není zaujatý. 

Asi 10% ze sprostých příspěvků připadá na ty, které stejnou mincí odpovídají mluvčím pražské vinárny, ČT a Českého rozhlasu, odkud je toto nactiutrhání vůdči presidentovi řízeno. Vy sám jste tu už asi 5 dní od rána do večera. 

Kcharl Vám jistě dobře platí, ale nedělejte si iluze, zde je stopové množství pocenciálních voličů a i z těch vám jich moc na lep nesedne...

Odpovědi

ANTITROLL

#11970 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prezident komentoval texty kapely

2014-11-15 19:58:38

#11969: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prezident komentoval texty kapely 

 
UPOZORNĚNÍ: TOTO JE TROLUJÍCÍ ŠMEJD PLACENÝ PUTLEROVÝM KREMLEM. NEČÍST, NEREAGOVAT !!!


Nepřihlášený uživatel

#11974 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prezident komentoval texty kapely

2014-11-15 20:03:18

#11969: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prezident komentoval texty kapely 

  Vás řídí kdo? Jste tu stejnou dobu jako pan Skácel... Putin z dači?:-))))

Roman Skácel
Hodonín

#11993 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prezident komentoval texty kapely

2014-11-15 20:28:13

#11969: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prezident komentoval texty kapely 

Pěkná konspirace, chorá, ale pěkná.

A co když jsem zde opravdu jen sám za sebe? Co když se najde alespoň jeden člověk, které co nestraník se zřetelnými politickými názory, nezaujatý ideologicky, ateista, ničím jinak nezajímavý, se jde pouze přesvědčit, kdo a proč podporuje pana Zemana?

Pak se vše mění, mohu to být klidně já, kdo má v hlavě mozek a Vy, kdo slyší tím, co v hlavě má, i trávu růst a v srdci mu plane bůhvíco.

Mám pro Vás špatnou zprávu, většina sprosťáren je zde od Zemanových příznivců, jsem tu už dost dlouho na to, abych to mohl tvrdit, protože se tu celou tu dobu proti němu zřetelně a podloženě vymezuji. 

A dalším mým poznatkem je úplná sterilita názorů Zemanových vstoupenců. Nikdo z Vás zde není schopen ani vysvětlit, proč ho podporuje.

To je ale průšvih, velký, jak pro něj, tak i pro tuto zemi...