MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

XY

#11656 Prezident komentoval texty kapely

2014-11-14 21:44

#11588: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: prokazatelný lhář, ožrala a demagog 

 Pane..pečlivě jsem si poslechla poslední Hovory z Lán....a pokud jsem dobře poslouchala...nejednalo se o textech,ale o to jestli  tato kapela patří mezi politické vězně,či nikoliv....a pokud jste se podíval na to jaké protestní akce pořádala...např,jak ukrást kuře ze samoobsluhy nebo veřejná soulož....a myslíte si,že patří mezi politické vězně ...prosím,Váš názor....a navíc,nevím,že bych se vyjadřovala k tomu,co dneska říkaly....to jsem nekomentovala...a ani nechci...proč taky...ale Vy mícháte dvě, tři věci najednou...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#11665 Re: Prezident komentoval texty kapely

2014-11-14 21:59:53

#11656: XY - Prezident komentoval texty kapely 

 Běž už spát, Marto Gottwaldová, bude se ti zdát o prasečím rypáku Zemanovi.

Roman Skácel
Hodonín

#11727 Re: Prezident komentoval texty kapely

2014-11-15 08:55:32

#11656: XY - Prezident komentoval texty kapely 

Nejen já osobně, považuji jejich protestní akce za extrémní formu disentu (muzeum, samoobsluha, pravoslavný chrám), při níž ta děvčata nejdou jen až za samou hranici lidské slušnosti, ale především své vlastní lidské důstojnosti.

Také podle extrémismu jejich akcí usuzuji, že disent v Rusku je lidskou, profesní i společenskou sebevraždou tak, jako tak. Jinými slovy, dělat disent v Rusku je možné veřejně a extrémně a pak jinak jen v ilegalitě, jako tomu bylo u nás v době totality...

"A do toho ten náš chytrý prezident, co už ho zná každý ruský disident"...,

...který si musí vybrat zrovna nejkontroverznější punk rockovou kapelu světa, aby nás všechny poslal na její stránky (jak se Vám to, co ženě, líbilo?). Otázka nezní ale, zda nás tam pan "prezident" poslal, ale proč to asi udělal? Podporujete také Putina ve vztahu ke konfliktu na Ukrajině?

Opravdu to nechce nic víc, než přemýšlet a klást si správné otázky.