MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Jan Palach

#11600 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: prokazatelný lhář, ožrala a demagog

2014-11-14 20:06

#11570: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: prokazatelný lhář, ožrala a demagog 

 Tu vaší metodu cukru a biče - sprostého urážení (jak koho) a květomluvy s nehorázným pravopisem prohlédne i absolvent university U Floriana (pomocná škola vedle stejnojmenné kaple).

Tento nick jsem volil přísně účelově - proti vám.

čekal jsem dost dlouho, než otevřete ten svůj prasečí zobák.

Nikdo z vás, apologeti morálních gaunerů z pražské kavárny mi nedokáže, že bych se ve svých diskuzních příspěvcích jakkoli dotknul světlé památky Jana Palacha.

Vidím do vás jako do hubené kozy, holoto zlá a negramotná.

Při vší úctě k Palachově památce udělal pan president Zeman pro naší republiku tisíckrát víc.

Proto si ho vážím a budu vážit. 

Že vy máte z jeho obliby u slušných a pracovitých lidí zarděnky, je nad slunce jasné a dobře tomu tak.

Jako jste dostali (obrazně řečeno) před dvěma lety přes váš prasečí čenich dostanete přes něj zas.

Howg

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#11604 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: prokazatelný lhář, ožrala a demagog

2014-11-14 20:13:28


Nepřihlášený uživatel

#11607 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: prokazatelný lhář, ožrala a demagog

2014-11-14 20:18:52


Nepřihlášený uživatel

#11618 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: prokazatelný lhář, ožrala a demagog

2014-11-14 20:36:23

#11600: Jan Palach - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: prokazatelný lhář, ožrala a demagog 

 Tak to tedy není moc oblíben, protože já neznám moc slušných a pracovitých lidí v této zemi.

P.S. Památky J.P. ses nechutně dotkl už jen obsahem svých příspěvků. 

Roman Skácel
Hodonín

#11934 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: prokazatelný lhář, ožrala a demagog

2014-11-15 19:11:52

#11600: Jan Palach - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: prokazatelný lhář, ožrala a demagog 

 Vše podstatné jsem Vám už napsal, jen bych se opakoval.

Nejvíce se mýlíte v tom, že vymezováním se vůči mě obhájíte stejnou sprostotu, jako trpíte sám, též u prezdenta Zemana.

Nevím o žádných slušných a pracovitých lidech, kteří ho podporují, vím jen o takových, jako jste Vy a vím už dávno jistě, že ani Vy všichni co Vás zde bylo a je, nevíte proč ho vlastně podporujete. 

Omyl, pan Zeman pro tuto zemi neudělal nic víc, než že položil v  době smluvní opozice základy mafiím, které už nikdo a nikdy nezničí a aktuálně hanobí svůj úřad tak, že víc už nejde. Jeho vlády byly u privatizací (např. MUS), o nichž už rozhodují i soudy mimo tuto zemi. A všechny tyto stovky miliard jeho vlády též rozházely a projedly, nezůstala po nich žádná důležitá reforma, jen a jen státní dluh.