MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Roman Skácel
Hodonín

#11570 Re: Re: Re: Re: Re: Re: prokazatelný lhář, ožrala a demagog

2014-11-14 19:16

#11501: Jan Palach - Re: Re: Re: Re: Re: prokazatelný lhář, ožrala a demagog 

A co názor k tématu? Trapná a zhovadilá karikaturo skutečného Jana Palacha? Žádný, ani se nedivím, politická agitka s přesně mířenými invektivy je snadnější a mnohem jednodušší.

P.S. Je to fakt síla, když si někdo jako Vy dá nick name "Jan Palach" a pak tvrdí to, za co by se nestyděl ani Kléma Gottwald, když podepisoval jeden trest smrti za druhým, to vše psáno navíc rukou Julia Fučíka. 

Podle mě vedete aktuálně v žebříčku nevkusu na této diskuzi s ohromným náskokem.

Vyhovujete přesně definici politického, všeho schopného, Bastarda.

 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#11575 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: prokazatelný lhář, ožrala a demagog

2014-11-14 19:22:12

#11570: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: prokazatelný lhář, ožrala a demagog 

Tak už i jednomu z mála kultivovaných zemanobijců R. Skácelovi začíná padat maska "slušňáka" a pomalu a jistě se nám odkopává. Jen tak dál, ať je vidět, s kým máme tu čest.

Jan Palach

#11600 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: prokazatelný lhář, ožrala a demagog

2014-11-14 20:06:03

#11570: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: prokazatelný lhář, ožrala a demagog 

 Tu vaší metodu cukru a biče - sprostého urážení (jak koho) a květomluvy s nehorázným pravopisem prohlédne i absolvent university U Floriana (pomocná škola vedle stejnojmenné kaple).

Tento nick jsem volil přísně účelově - proti vám.

čekal jsem dost dlouho, než otevřete ten svůj prasečí zobák.

Nikdo z vás, apologeti morálních gaunerů z pražské kavárny mi nedokáže, že bych se ve svých diskuzních příspěvcích jakkoli dotknul světlé památky Jana Palacha.

Vidím do vás jako do hubené kozy, holoto zlá a negramotná.

Při vší úctě k Palachově památce udělal pan president Zeman pro naší republiku tisíckrát víc.

Proto si ho vážím a budu vážit. 

Že vy máte z jeho obliby u slušných a pracovitých lidí zarděnky, je nad slunce jasné a dobře tomu tak.

Jako jste dostali (obrazně řečeno) před dvěma lety přes váš prasečí čenich dostanete přes něj zas.

Howg

 


Nepřihlášený uživatel

#11747 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: prokazatelný lhář, ožrala a demagog

2014-11-15 10:51:17

#11570: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: prokazatelný lhář, ožrala a demagog 

" Žádný, ani se nedivím, politická agitka s přesně mířenými invektivy je snadnější a mnohem jednodušší."

Co je to za češtinu?????