MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

XY

#10877 Re: Re: Re: Re: Roman Skacel

2014-11-12 19:52

#10870: kočkomilka - Re: Re: Re: Roman Skacel 

 Vážená kočkomilko....takhle začíná to,čemu říkám ...a promiňte mi můj výraz...blbnutí na kvadrát....pan Skacel píše jako kniha,ale Vy ani nevíte,jestli se tak opravdu jmenuje,jestli by chtěl jít do politiky,jaký ve skutečnosti je  a prohlásíte Skácel na Hrad....a už se ozvali další a začíná davová hysterie....připomíná mi to slavné" Havel na Hrad".....a to proti panu Havlovi opravdu nic nemám....byl to milý člověk...ale moc chutná....(mistrně popsal Mňačko) a tak místo toho,aby zůstal do svobodných voleb....zůstal dvě volební období.....nevím jak ostatní,ale mě tím neskutečně zklamal.....

Odpovědi

Roman Skácel
Hodonín

#10886 Re: Re: Re: Re: Re: Roman Skacel

2014-11-12 20:01:59

#10877: XY - Re: Re: Re: Re: Roman Skacel 

Klídek, politika je to poslední místo, kam bych rád, na této diskuzi vím velmi přesně co chci.

Nemám ani Facebook, nebo Twiter, opravdu nejsem nijak veřejně činný, nikdy jsem nebyl v žádné politické straně a ani nebudu. Musí Vám být jasné, že nemám ve skříni kostlivce a nemám se tak za co stydět. Pak samozřejmě berte na vědomí, že zde vystupuji pod svým jménem.

kočkomilka

#10896 Re: Re: Re: Re: Re: Roman Skacel

2014-11-12 20:57:56

#10877: XY - Re: Re: Re: Re: Roman Skacel 

 Děkuji,že jste mi připsala prvenství v myšlence,poslat pana Skácela na Hrad.Ale bohužel to nebyl můj nápad.Rychlejší byl"Anaj",já jsem se k jeho nápadu jen připojila.. A mimochodem,my jsme tím chtěli panu Skácelovi dát najevo,že si ho vážíme!On je totiž pan Skácel tak moc slušný,že by do politiky snad ani nemohl jít.. Hm, jménem i městem,které pan Skácel uvádí,jsem si naprosto jistá.On nemá svou totožnost proč tajit,paní nebo pane XY. Markéta Sedláková z Kamejku