MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

pet

#10876 Re:

2014-11-12 19:50

#3: -  

 tento pán nikdy nebyl a nebude mojím prezidentem, dokazuje to každým dnem. naštěstí již nemusí viset ve školách, úřadech apod.

XY

#10877 Re: Re: Re: Re: Roman Skacel

2014-11-12 19:52

#10870: kočkomilka - Re: Re: Re: Roman Skacel 

 Vážená kočkomilko....takhle začíná to,čemu říkám ...a promiňte mi můj výraz...blbnutí na kvadrát....pan Skacel píše jako kniha,ale Vy ani nevíte,jestli se tak opravdu jmenuje,jestli by chtěl jít do politiky,jaký ve skutečnosti je  a prohlásíte Skácel na Hrad....a už se ozvali další a začíná davová hysterie....připomíná mi to slavné" Havel na Hrad".....a to proti panu Havlovi opravdu nic nemám....byl to milý člověk...ale moc chutná....(mistrně popsal Mňačko) a tak místo toho,aby zůstal do svobodných voleb....zůstal dvě volební období.....nevím jak ostatní,ale mě tím neskutečně zklamal.....

Roman Skácel
Hodonín

#10878 Re: Re: Můj důvod

2014-11-12 19:54

#10861: XY - Re: Můj důvod 

Už jsme se my dva na to téma bavili.

Ryba smrdí od hlavy. A naše země má hlavou státu člověka, který nejen ukazuje stále a pořád, jak se jezdí po "ústavní hraně", ale když už to nejde, tak i to, jak nejlépe funkci nejvyššího ústavního činitele hanobit a dehonestovat. A chvílemi obojí najednou...

Souhlasím, že se vymezuji proti prezidentovi Zemanovi, a že ve skutečnosti by mě tak významě nevadilo to, jak se chová politik Zeman, řekněme poslanec, kdyby prezidentem nebyl. A jsem u jádra. Kdyby byl poslanec a choval se tak, jako aktuálně prezident, měl by těžké chvíle v poslanecé sněmovně se svými kolegy, oni by si ho tam srovali.

Kdo ale srovná do latě prezidenta, který si dělá co chce a chová se nepřístojně málem co den? Když je neodvolatelný? Když na něj ani ti poslanci nemohou?

Když ústava předpokládá, že půjde o skutečnou osobnost a nikoli její pokřivenou karikaturu???

A promiňte, ale máme jen jednoho prezidenta republiky, historicky nejvyšší politickou autoritu, je jedno, že ti všichni další jsou ještě spostější, než prezident, a tím to prezidenta omlouvá. NESOUHLASÍM!

Je to stejné, jako když nebudeme soudit člověka za vraždu 2 lidí, když jich Brejvik dokázal přece zabít o hodně více...

Ego: Bože Všemohoucí, když už chcípla koza mě, dej Pane, ať...

...chcípne i sousedovi...

 

XY

#10879 Re:

2014-11-12 19:54

#10875: -  

 :o))))....jak poetické....vystřídala jste kolegu ?

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-12 19:56


kulisák

#10881 Re:

2014-11-12 19:57

#10784: -  

Na rozdíl od nefalšovaného, samozvaného humanisty pana Skácela (jak se zde presentuje) , který dá za váš výrok o panu presidentovi určitě ruku do ohně, já považuji za vychcaného zmrda Vás.

To je to zásádní, v čem se od něj liším.

A svoji květomluvu ať si pan Skácel i s Vámi strčí do rekta. 

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-12 19:58



Nepřihlášený uživatel

#10883 Re: Re:

2014-11-12 19:59

#495: - Re:  

 co jste kdy dostal z Ruska a nebo SSSR - vše šlo tam zlato , Uran

 


Nepřihlášený uživatel

#10884

2014-11-12 19:59

Srovnejme Baracka Obamu a Milošem Zemanem. Dejte si je vedle sebe.
V levo uznávaný, rozumný, skvěle reprezentativní svoji zemi Barack Obama
V pravo alkoholik Miloš Zeman (Naše země je k smíchu)
Jediné co Miloš Zeman udělal je: výbornou reklamu Becherovce.
Co bychom dali za Obamu!
XY

#10885 Re: Re: Re: Můj důvod

2014-11-12 20:00

#10878: Roman Skácel - Re: Re: Můj důvod 

 Ano,máte pravdu,že už jsme si psali,ale stále mám pocit,že já se bavím o koze a Vy o voze....to neznamená,že jdeme proti sobě,ale nad sebou....a s tím nic nenaděláme ....škoda...přeju hezký večer a ať se Vám daří ve Vašem snažení.....

Roman Skácel
Hodonín

#10886 Re: Re: Re: Re: Re: Roman Skacel

2014-11-12 20:01

#10877: XY - Re: Re: Re: Re: Roman Skacel 

Klídek, politika je to poslední místo, kam bych rád, na této diskuzi vím velmi přesně co chci.

Nemám ani Facebook, nebo Twiter, opravdu nejsem nijak veřejně činný, nikdy jsem nebyl v žádné politické straně a ani nebudu. Musí Vám být jasné, že nemám ve skříni kostlivce a nemám se tak za co stydět. Pak samozřejmě berte na vědomí, že zde vystupuji pod svým jménem.

Roman Skácel
Hodonín

#10887 Re: Re: Re: Re: Můj důvod

2014-11-12 20:03

#10885: XY - Re: Re: Re: Můj důvod 

 Děkuji, i já Vám přeji hezký zbytek večera.

chartista

#10888 Re: Re: Re: Druhé kolo volby bylo naprosto snadné. Zeman masivně porušoval zákon o přímé volbě....

2014-11-12 20:08

#10779: - Re: Re: Druhé kolo volby bylo naprosto snadné. Zeman masivně porušoval zákon o přímé volbě.... 

 Zázraky se zřejmě dejí...

Jinak bychom neměli demokrata a humanistu pana senátora Štětinu a pokleslého básníka Uhdeho.

Mimochodem, tak serviní žvásty o Sovětském člověku jakými opruzoval bolševik Štětina naší mládež by Vás mohly zajímat.

A hovězí pysk Uhde, svými dojemnými servilními veršovánkami o soudruhu Gottwaldovi by Vás jako jistě bohumilého katolíka určitě rozplakal...

Co vy na to, vlastenče a hlídači kdemohkradcie??? 

XY

#10889 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Roman Skacel

2014-11-12 20:13

#10886: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Roman Skacel 

 Tak to Vám věřím,ale pan Havel kdysi taky určitě nechtěl :o))))

kulisák

#10890 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Navíc se Zeman tváři, jak je to "zadarmo"....

2014-11-12 20:18

#10858: kočkomilka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Navíc se Zeman tváři, jak je to "zadarmo".... 

 Kočkomilko, držím Vám palce, abyste se dožvanila svoji servilitou k tomu jakoby hodonínskému vágusovi pod duchnu.

Jistě se pak zde v té žvanírně, kterou ten pán 25 hodin denně oblažuje svými bláboly, se svými zážitky podělíte. 

Už teď vidím že to bude cool....

O mně si už svůj opelichaný čenich neotírejte.

Z češtiny z Vás udělám Abrisskalender.

Pro méně vzdělané jedince, (což bude zřejmě Váš případ) -trhací kalendář.

Roman Skácel
Hodonín

#10891 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Navíc se Zeman tváři, jak je to "zadarmo"....

2014-11-12 20:18

#10832: kulisák - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Navíc se Zeman tváři, jak je to "zadarmo".... 

Mýlíte se. Richelieu bažil po moci, já bych rád jen to, aby skutečnou moc v této zemi drželi lidé, kteří nebudou poškozovat její dobré jméno. Prezidentem počínaje...

Nemám žádné úderné jednotky, ti ostatní jsou obyčejní lidé a sami za sebe, jako já a Vy, jen s tím rozdílem, že Vy to nevidíte. Spiknutí a konspirace je uvěřitelnější.

Nebudu zde komentovat urážky jiných, ani pana Zemana, jasně jsem se vymezil k obvinění jiných s ohledem k jeho vzahu k Lukoilu, MUS, Olovu a jiným kauzám. Pokud nebude někdo schopen to prokázat, jde o lež.

Se slovem Fašismus si nehrajme, sem naštěstí nepatří. 

Roman Skácel
Hodonín

#10892 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Roman Skacel

2014-11-12 20:21

#10889: XY - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Roman Skacel 

On byl veřejnou osobností a státníkem, to já nejsem a nebudu, ani netoužím být. Raději budu dobrým tátou, dědečkem a manželem. Každý májme to své, protože každý z nás má jiné hodnoty a cíle, a plány k jejich dosažení...

Roman Skácel
Hodonín

#10893 Re: Re: Re: Roman Skacel

2014-11-12 20:33

#10849: - Re: Re: Roman Skacel 

Dokud se lidé ani na diskuzi k petici rozumně nedohodnou na nějakých základních principech, které by mohli požadovat od politiky, nedá se s tím jít nikam.

Tohle je manifestrace sama o sobě.

Úplně mi stačí, že to na první pohled není možné chápat, jako výkřik ze tmy od pár křiklounů (někde z kavárny v Praze), že jde o celospolečenskou diskuzi běžných občanů této země, což bylo i na severní Moravě cítit a tam má soc.dem politika obrovskou podporu.

A média ať dělají svoji práci, tedy jsou jen zrcadlem dění, nikoli nástrojem k pohybu a usměrňování společenského a občanského, nedej Bože politického života.

Roman Skácel
Hodonín

#10894 Re: Re: Re: Re: Re: Zeman jako prezident může spáchat pouze velezradu a to tak, že poruší fatálně ús

2014-11-12 20:40

Roman Skácel
Hodonín

#10895 Re: Re: Re: Re:

2014-11-12 20:53

#10667: - Re: Re: Re:  

Logika?

Která nám napovídá něco o tom, že máme sice dobrý politický systém, ale obecně neschopné politiky, se sterilními a nereálnými politickými programy, které se prolínají jeden druhým a tedy nedodržováním daného slova, z nichž přímo většinově vyzařuje, proč tu práci dělají...,

...tedy kromě peněz a moci... :-)

kočkomilka

#10896 Re: Re: Re: Re: Re: Roman Skacel

2014-11-12 20:57

#10877: XY - Re: Re: Re: Re: Roman Skacel 

 Děkuji,že jste mi připsala prvenství v myšlence,poslat pana Skácela na Hrad.Ale bohužel to nebyl můj nápad.Rychlejší byl"Anaj",já jsem se k jeho nápadu jen připojila.. A mimochodem,my jsme tím chtěli panu Skácelovi dát najevo,že si ho vážíme!On je totiž pan Skácel tak moc slušný,že by do politiky snad ani nemohl jít.. Hm, jménem i městem,které pan Skácel uvádí,jsem si naprosto jistá.On nemá svou totožnost proč tajit,paní nebo pane XY. Markéta Sedláková z Kamejku

chartista

#10897 Re: Re: Re: Re: Roman Skacel

2014-11-12 21:05

#10893: Roman Skácel - Re: Re: Re: Roman Skacel 

 Ten futrálek s papírama na hlavu noste prosím na šňurce pod bradou místo kravaty. 

Určitě se tím vyvarujete případné změny fasády...

skac

#10898 Re: Re: Re: Roman Skacel

2014-11-12 21:08

#10852: Roman Skácel - Re: Re: Roman Skacel 

"Už nějakou práci mám" - snad neutíráte v zemědělském družstvu v Prušánkách jalovičkám prdelky? 

chartista

#10899 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Navíc se Zeman tváři, jak je to "zadarmo"....

2014-11-12 21:15

#10860: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Navíc se Zeman tváři, jak je to "zadarmo".... 

Z logiky to není ani na trojku.

Příznivci či voliči Ing.Zemana by ho chtěli zprovodit se světa?

To mi hlava nebere.

Zde se nevybíravě na ing. Zemana jako presidenta útočí stoupenci kavárenských vágusů a obhajují jej jeho příznivci.

To přeci meritem této žvanírny. 


Nepřihlášený uživatel

#10900

2014-11-12 21:20

Děkuji tvůrcům petice.