MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

kulisák

#10783 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Navíc se Zeman tváři, jak je to "zadarmo"....

2014-11-12 16:06

#10775: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Navíc se Zeman tváři, jak je to "zadarmo".... 

Není problém podepsat se pod svůj příspěvek, když člověk ví, že nediskutuje s kriminálními živly.

Nepotřebuji, any mi někdo za krabici čůča od nějakého echt kdemohkradta vykopnul světla u auta či rozbil okna.

A takové spojence luza využívá. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#10785 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Navíc se Zeman tváři, jak je to "zadarmo"....

2014-11-12 16:09:48

#10783: kulisák - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Navíc se Zeman tváři, jak je to "zadarmo".... 

 Takových způsobů užívá banda kriminálníků kolem Miloše Zeman viz. "akce" olovo, vraždění kolem privatizace MUS, atd. atd. v době oposmluvního kupčení a po něm. 

http://goo.gl/5jqZS, http://goo.gl/gzMDoo


Nepřihlášený uživatel

#10786 Nepochybuji a nikdy jsme nepochyboval o tom, že je Miloš Zeman schopen si objednávat....

2014-11-12 16:16:53

#10783: kulisák - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Navíc se Zeman tváři, jak je to "zadarmo".... 

 ....politické vraždy. Nepochybuji, že schvaloval zavraždění Mrázka a že min. věděl o vraždění kolem privatizace MUS. Nepochybuji o tom proto, že jsem přesvědčen, že byl Miloš Zeman donašečem StB a KGB a dnes je donašečem FSB. 

Roman Skácel
Hodonín

#10789 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Navíc se Zeman tváři, jak je to "zadarmo"....

2014-11-12 16:24:15

#10783: kulisák - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Navíc se Zeman tváři, jak je to "zadarmo".... 

A který člověk na této diskuzi může s jistotou vyloučit, že nediskutuje tu a tam s kriminálníkem? Když příspěvky některých lidí svědčí nejen o tom, že ani netuší, proč prezidenta podpořit, nebo mu něco vytknout, ale rovnou o jejich pochychybné duševní úrovni, tím nechci říci, že nejnebezpečnější kriminálníci jsou ti slaboduší, spíš bude pravdou opak.

Ba ne, je třeba psát příspěvky tak, aby jejich obsah byl uvěřitelný díky logice, nikoli jen něco tvrdit. Tohle bude podstata toho, co Vás na mě nejvíce znepokojuje, ale pokud se mnou zkusíte diskutovat normálně, a já vím, že na to máte, zjistíte, že Vám diskuze i něco dá.

P.S. Zkuste aspoň jeden příspěvek, s jehož myšlenkovou podstatou bych byl schopen souhlasit alespoň do určité míry a aby byl k tématu, není to snadné, já vím, ale někde začít musíte.