MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

XY

#10704 Re: Re: Re: Miloš Zeman ovšem chválil Čínu za porušování lidských práv....

2014-11-12 13:41

#10676: - Re: Re: Miloš Zeman ovšem chválil Čínu za porušování lidských práv.... 

 Pane....pustili Vás na internet ?....takovou snůšku hloupostí jsem už dlouho nečetla....jakou máte diagnozu ?....:o))))

Odpovědi

chartista

#10754 Re: Re: Re: Re: Miloš Zeman ovšem chválil Čínu za porušování lidských práv....

2014-11-12 14:50:12

#10704: XY - Re: Re: Re: Miloš Zeman ovšem chválil Čínu za porušování lidských práv.... 

 Budte nad věcí. 

Ten marůdek se z toho vylíže.. Nedivte se, ne každý má hlavu na přemýšlení a nenechá si nalít do hlavy stupidní debility od Tkáčů, Moravců, Fridrichových, Drtinových a podobných verbálních prostitutů, kteří za jidášský grož lžou jako když Lidové noviny tisknou!

Pro mně je zábavou číst slátaniny rádoby Peroutků, které v tom normálním životě at ve škole či na pracovišti, mezi kamarády nikdo nebere.

V tomto virtuálním světě, v této žvanírně se absolutní debil pomocí Wikipedie pasuje na zkušeného ekonoma,  vynikajícího národohospodáře či politického všeználka. 

Já se tu příjemně bavím a vím, že přesvědčovat ty, kteří jsou na stejném břehu jako já je zbytečné a protivníky spíš cíleně svými příspěvky vytáčím do modra, do hněda až do černa.

Na nevulgární příspěvek adekvátně odpovím, huvátovi tuplovaným hulvátstvím.

scac,vladyka,mitrofanda mf,chartista,kulisák,škrhola z hrádečku,bruncvík,