MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

kočkomilka

#9822 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-10 22:14

#9794: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Máte naprostou pravdu,neměla jsem informace.Ale jakožto inteligentní člověk,nechám se ráda poučit.Takže díky!.. Koukám,že odpoledne jsem to od Zemanovců "schytala" já a teď jste jejich "obětí" Vy.Ale je to pro nás vlastně pocta,ležet jim takhle v žaludku,co? Také Vás ty jejich příspěvky tak baví?Je to jeden genius vedle druhého! Také přeji hezký večer a dobrou noc,pane Romane. M.S. z Kamejku

Odpovědi

Roman Skácel
Hodonín

#9844 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-10 23:12:47

#9822: kočkomilka - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Přízním se, že sem chodím jen na skok, věnuji se spíš té druhé petici za podporu pana Zemana, doufám, že bych tam mohl nakonec narazit na člověka, který by mi konečně řekl trošku uceleněji a rozumně, proč ho podporovat.

Svůj hlas jsem samozřejmě dal této Petici a vím, že k odvolání vézt nemůže, ale jako manifestace je dobrá.

P.S. Diskutovat se nakonec dá s každým, pokud bude oboustanná vůle a je-li na problematiku více lidí najednou, startuje brainstorming problematiky a dá se závěr najít vcelku rychle...

Roman Skácel
Hodonín

#9919 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 08:17:43

#9822: kočkomilka - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Jinak pokud jste to ještě neviděla celé, zde jsou nějaké fotky a pod nimi amatérské video, které si pořídila skupina sama:

http://pussy-riot.livejournal.com/2012/02/21/

Audio není nic moc, ale my starší můžeme vcelku zřetelně rozmět i tomu, co zpívají.