MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Roman Skácel
Hodonín

#9794 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-10 21:47

#9784: kočkomilka - Re: Re: Re: Re:  

 Četl jsem jen některé, zprvu je cítit, že jste si moc jistá nebyla a taky neměla dost informací pro argumenty, tak jsem se rozhodl na jeden z Vaši příspěvků odpovědět a hodit to do souvislostí z trošku jiného pohledu, než jsem komentoval Pussy Riot v jiných svých přízpěvcích.

Mějte hezký večer paní Markéto.

Odpovědi

Mitrofanda mf

#9809 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-10 21:59:36

#9794: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Pane skácele, markétku by jistě zajímal ten krocan v kundě vaší  protagonistky z té světové kapely.

Proč se s ní nepotěšíte o tu nevšední krásu a nakonec i  ta v devátém měsíci těhotenství jak se na protest proti Putinovi nechá za bzukotu televizní kamery jebat (slovníkem Vašeho Kcharla) od toho zdrogovaného váguse by mohla být pro Markétku humánní inspirací - nemyslíte ?

kočkomilka

#9822 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-10 22:14:02

#9794: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Máte naprostou pravdu,neměla jsem informace.Ale jakožto inteligentní člověk,nechám se ráda poučit.Takže díky!.. Koukám,že odpoledne jsem to od Zemanovců "schytala" já a teď jste jejich "obětí" Vy.Ale je to pro nás vlastně pocta,ležet jim takhle v žaludku,co? Také Vás ty jejich příspěvky tak baví?Je to jeden genius vedle druhého! Také přeji hezký večer a dobrou noc,pane Romane. M.S. z Kamejku