MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#8642 Re: Předmět

2014-11-09 08:16

#8626: Ven Di - Předmět 

 Vážený pane, mám dojem, že většina z těch lidí, kteří s touto peticí souhlasí, jsou ti, kteří nesouhlasí se současným prezidentem a stavem, do kterého nás vleče.Pokud narážíte na neschopnost používání diakritiky, je to v tomto případu malichernost a z vaší strany snaha o odvedení pozornosti od problému.Nesouhlasím s vámi, že zde není člověk, který by byl schopen prezidenta nahradit, jen ho současné politické elity nemají.To však neznamená, že by nebyl mezi intelektuály, kteří se doposud politicky neangažují.Proč zde píšete, že do současného marasmu nás zavlekli lidé, kteří podepisují tuto petici (Vy jste to tak přímo nenapsal, ale je jim to určeno).Víte, mám dojem, že jste dost dobře proškolený demagog VUMLem, či ještě nějakou vyšší institucí, nacházející se pod Chrámem Vasila Blaženého.Ještě závěrem: je všeobecně známo, že většina populace má IQ nižší, než by bylo žádoucí.Proto ten výsledek prezidentských voleb a současný stav společnosti, kdy morálka jde stranou, dávajíc přednost kšeftování.

Odpovědi

XY

#8725 Re: Re: Předmět

2014-11-09 12:23:26

#8642: - Re: Předmět 

 Vážený pane....oceňuju Vaši upřímnost ,ale neurážejte ,prosím ,lidi,kteří volili pana Zemana...je to hloupé...já jsem ho také nevolila ,ale urážet jeho voliče je trapné....Vy jste jim měřil IQ.....