MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#8561 Re: Re: Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta

2014-11-08 22:41

#8557: - Re: Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta 

 .. ještě jste zapomněl napsat, že Hitler nechat likvidovat Źidy... To totiž také nebude vůbec souviset s diskusí a budete mít echt pravdu... co se pořád debata stáčí na Havla? Bavíme se tu přeci o současném prezidentovi. Jak víte, že mi seděl Havel, jak víte, že jsem bombardování Jugoslávie neodsuzoval?Není vše jen černé a bílé. To že mi vadí jak se zeman chová neznamená, že jsem fanatický příznivce knížete a Havla... zamyslete se nad tím laskavě trochu...

Trochu mi připadá, že je to jako když policie chytí zloděje jak krade a ten začne bonzovat na souseda, že ten taky krade, ale v práci....

Teď řešíme toho chyceného.

Odpovědi

Frederick Santer, padouch II. kategorie

#8568 Re: Re: Re: Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta

2014-11-08 22:46:50

#8561: - Re: Re: Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta 

 Nikoliv, není to jen debata o Zemanovi, je to i debata o pokrytectví, které Zeman kritizoval a na které svým vystoupením chtěl upozornit. To, co bylo mnohými z této diskuze či petentů ignorováno u některých, není ignorováno u Zemana. A Havel byl též prezident, dokonce prý morální autorita.


Nepřihlášený uživatel

#8574 Re: Re: Re: Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta

2014-11-08 22:51:09

#8561: - Re: Re: Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta 

 v podobném duchu mi připadá i tady strašit komunistama, to už bychom mohli začít strašit švédama, že si u nás zopakují třicetiletou válku ;-) No a k Zemanovi - sprostými výrazy jen poukázal na to, za jaké činy dostali pussy riot cenu václava havla od lidí, kteří ho nyní kritizují, podpora ekonomiky číny a ruska není sice líbivá,ale pragmatická, jelikož amerika je před bankrotem a eu na tom také není dobře - např. jižní státy nám pěkne dávají zabrat a stávky v německu a francii také ukazují že není vše růžové, opilost je vyvolaný mýtus, který není dokázán, vyznamenání také bylo v rámci možností, za to že odmění sobě sympatické lidi není nic špatného, dělo se to i před tím.  Pokud nejste zfanatizovaný pokrytec, ale pouhý idealista, tak vám tu zlobu neberu a snad se dočkáte ;-)