MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Nevolič Zemana

#8368 Re:

2014-11-08 18:46

#8289: kočkomilka -  

Svět ho neuznává, svět neví kdo nějaký K. Schwarzenberg je. Kromě Německa a Rakouska, tam ho uznávají, to ano, je na místě se ptát proč.

K vaší otázce - ano, viděl jsem ho pomočeného, na zasedání NATO. Taky jsem ho viděl mnohokrát spát v posl. sněmovně, a také jsem viděl zahr. zpravodajstí, kde byl jeho spánek na konci zpráv vysílán jako šot pro pobavení. Vskutku skvělá reklama a reprezentace naší země. On si nemá se Zemanem co vyčítat. K posměškům a jeho zdr. stavu - Zemanovi se taky lidi smějí a je to podle mnohých v pořádku, i když je to též nemocný člověk a také velmi starý. Mně osobně se příčí smát se jednomu nebo druhému, ale lidé jako vy by si měli sáhnout do svědomí. Budete stejně bránit Zemana za to, že se mu někdo vysmívá pro jeho směšnou chůzi, pohyby či nadváhu, na kterou má jako starý člověk právo? Pochybuju. Spíš si ještě kopnete. Je mi špatně ze slovníku pana prezidenta, ale ještě více mi je špatně z takovýchto pokrytců, kteří se velkém hlásí právě ke K. Schwarzenbergovi. Jsem rád, že jsem ho volil jen v 1. kole, jak on, tak jeho příznivci se mi poté značně zhnusili. Schwarzenberg se mi svým soukromým povolebním životem hnusí stále.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#8373 Re: Re:

2014-11-08 18:51:43

#8368: Nevolič Zemana - Re:  

Máte v zásadě pravdu, jen bych to trochu upřesnil. Není pravda, že Schwarzenberga nikde ve světě neznají. Naopak, moc dobře ho znají ve Vídni, kde se zamlada profláknul jako jeden z největších flinků a bonviánů z řad tamní kavárenské zlaté mládeže. Každej večer nazunknutej, každou noc klátil jinou "ramlici," ráno nikdy nevstával před desátou. O Karlíkově mládí tam dodnes kolují sáhodlouhé zkazky. Toť vzor těch, co by nejraději veřejně lynčovali Zemana pro pár slovíček. Inu, co je dovoleno Bohovi, není dovoleno volovi.


Nepřihlášený uživatel

#8377 Re: Re:

2014-11-08 18:56:25

#8368: Nevolič Zemana - Re:  

 Máte v zásadě pravdu, jen bych to trochu upřesnil. Není pravda, že Schwarzenberga nikde ve světě neznají. Naopak, moc dobře ho znají ve Vídni, kde se zamlada profláknul jako jeden z největších flinků a bonviánů z řad tamní kavárenské zlaté mládeže. Každej večer nazunknutej, každou noc klátil jinou "ramlici," ráno nikdy nevstával před desátou. O Karlíkově mládí tam dodnes kolují sáhodlouhé zkazky. Toť vzor těch, co by nejraději veřejně lynčovali Zemana pro pár slovíček. Inu, co je dovoleno Bohovi, není dovoleno volovi.

kočkomilka

#8424 Re: Re:

2014-11-08 20:05:09

#8368: Nevolič Zemana - Re:  

 Hm,tak já jsem pokrytec a navíc se Vám ještě hnusím.. :-D Neznáte mě,za zdravotní problémy se nesměji nikomu,ani tomu,koho nemám ráda.Ale děkuji za info,dodnes jsem si myslela,že opilost nemá se zdravotním stavem nic společného.No,zřejmě jsem se spletla.. A k tomu,co jste napsal o Karlovi.Ano,v poslanecké sněmovně spí.Sám přiznal,že usíná ve chvíli,kdy ho něco nudí.Ale počůrání se?Ne,ne,nevěřím!A i kdyby,je to můj Karel,vzdělanec,inteligent a slušný člověk,kterého si vážím. Markéta Sedláková