MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Riko

#8226 Re: Re:

2014-11-08 12:57

#8223: Roman Skácel - Re:  

 Čím mě ohromil? Třeba tím, že má svůj názor a nebojí se nazvat věci pravým jménem a nechodí kolem horké kaše jako ostatní politické figurky. Neskáče jak se od něj očekává jak hadrovej paňák. Asi tak.

Odpovědi

Roman Skácel

#8238 Re: Re: Re:

2014-11-08 13:18:08

#8226: Riko - Re: Re:  

 Tento popis ale funguje na hodně lidí. Mít svůj názor na okupaci Tibetu Čínou mohu já a Ty jakýkoli, ovšem pokud ji schvaluje prezident naší země, může to být vnímáno a nejen u nás doma, jako docela divný názor, nemyslíš?

Nebo třeba názor na to, co se děje na Ukrajině. Kupodivu ho má většina evropských státníků jiný, než pan Zeman (přitom mají každopádně úplně stejné informace a podklady k tomu, co se tam opravdu děje). Totéž je možno říci o podpoře Putinovi a Ruska (návrhy na zrušení sankcí, pochybnost o tom, zda jsou sankce vůbec k něčemu). Podle mě EU a USA za činy Putina vyhlásila Rusku ekonomické sankce, tedy potažmo i my.

Dalo by se pokračovat, těch názorových podivností je samozřejmě mnohem více.

P.S. Jako hadrový panák opravdu neskáče, to uznávám, poskočit by nedokázal bez zranění, můžeme být rádi, že ujde aspoň pár metrů... 


Nepřihlášený uživatel

#8257 Re: Re: Re:

2014-11-08 14:31:39

#8226: Riko - Re: Re:  

a čím ohromil mě a většinou národa? Svojí sprostotou a vulgaritou v přímém přenosu.

Jakub Jasný

#8261 Re: Re: Re:

2014-11-08 14:47:48

#8226: Riko - Re: Re:  

 Opravdu mu věříte, že Vám říká, co si myslí?? Že arogance je nebojácnost? Souhlasím s tím, že mnozí politikové mlží, ale to Zeman dělá také, jenom mazaněji. A ti, kdo mají rádi ramenaté projevy, mu to baští. Je-li v tom, co říká, nějaká soustavnost, pak jsou to jedině ty jeho způsoby. Přece byste nechtěl, aby nás svět považoval za povýšené samožery?


Nepřihlášený uživatel

#8262 Re: Re: Re:

2014-11-08 14:51:47

#8226: Riko - Re: Re:  

 A máte děti ? Pokud ano, jak jim vysvětlujete, že prezident, který má jít příkladem sprostě mluví ? A  nemá úctu k českému pokladu, kterým korunovační klenoty zajisté jsou ?


Nepřihlášený uživatel

#8293 Re: Re: Re:

2014-11-08 16:27:42

#8226: Riko - Re: Re:  

 přesně jste to vystihl, že neskáče jak ta klika hraje tak se hledá záminku, to co na jiných nevadí, vadí na něm. a z toho manipulovatelného stáda si nic nedělejte, oni nato příjdou přílíž pozdě, pokud vůbec