MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Zuzička

#7230 Re: Re:

2014-11-07 09:40

#7165: - Re:  

 Za prohlášení o Tibetu našimi vládními činiteli se nejenom stydím, ale nedá mi to spát. Považuji to za naprosto zbabělé a cítím to jako nesmírnou bezostyšnost, kterou jsme jako země vuči jiné zemi a to Tibetu, předvedli. Ať byl důvod jakýkoliv (zde samozřejmě hlavně ekonomický) tohle je prostě přes čáru. Existují přece postoje kterých se musíme držet. Nemyslím, že by si čínští podnikatelé nanašli cestu do ČR, pokud to pro ně bude ekonomicky výhodné, jen proto, že Česká Republika nemá podepsané prohlášení o Tibetu.

Snad nenastene jednou den, kdy se světové velmoci rozhodnou, že nás přicvaknout zpět k Rusku, protože je to pro ně prostě výhodné, protože  Rusko si to přeje a protože všechny země západní Evropy podepsali "prohlášení" za přísliby ekonomických výhod!

Prezident, který toto za své vlády připustí, není pro mě prezidentem, není pro mě ani dobrým člověkem, není pro mě ničím.

 

 

Odpovědi

Roman Skácel

#7262 Re: Re: Re:

2014-11-07 09:59:59

#7230: Zuzička - Re: Re:  

 Souhlasím.

Nejhorší vždy je, když se někdo dostane demokratickou cestou až na samý vrcholek politického Everestu a tam začne popírat vše, díky čemu se nahoru dostal (komentáře k Tibetu v Číně)...

Je to stejné, jako komunisti v ČR, kteří zde chráněni demokracií, kterou popírá už jen jejich podstata a destiletí tradicí třídního boje, čekají v naší zemi na svoji druhou šanci k Vládě jedné strany. Opravdu famózní, co je u nás vůbec možné...

Pan Zeman popírá sebe sama a jak je to jinak inteligentní člověk, aktuálně jeho "chytrolínství" zjevně škodí jemu samotnému a nám všem najednou.

Už nemá v sobě žádné pojistky, které by dokázaly zastřít, že chvílemi není v kontextu s podstatou demokracie, podstatou svého skutečného poslání ve funkci prezidenta a selhává i jako člověk, když svojí hrubostí a neomaleností téměř neustále národu sděluje

...kdo vlastně je...