MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#5096 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-06 09:08

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Souhlasím s podstatou příspěvku č. 14 pod značkou Weru. Ani já nejsem z jednání pana presidenta nadšen. Nevolil jsem ho. Ale takto vedená petice mi připadá hloupá. Na co si vlastně stěžujeme? Na to že jsme prosadili přímou volbu presidenta abychom zjistili, že si ho neumíme zvolit? Je zvláštní, že velmi rychle reagujeme na nevhodný a snad i vulgární projev, který samozřejmě ihned média zviditelní, ale chování ostatních lidí, kteří v televizi vystupují a jejím prostřednictví dávají příklad, nám nevadí. Obávám se,  že neumíme používat demokracii. Vzali jsme si ji jako nástroj ke kritice, ale jen těch druhých. Samozřejmě jsou lidé, kteří mají plné právo kritizovat, protože sami dávají dobrý příklad. Několik jich znám. Je ovšem paradoxní, že i tito lidé se mnohdy stávají předmětem kritiky a to nikoliv z opozice, ale z "vlastních" řad.

Suhlasím s tím, že "petice " je asi jediný nástroj, který je v této situaci použitelný. Doporučoval bych ovšem zpracovat hlubší rozbor jedání pana presidenta, o který by se dalo opřít, aby důvody petice nevypadaly jako výsledek nahodilé kavárenské diskuse. Problém je příliš hluboký a příliš vážný a netýká se jen pana presidenta. Uvědomme si, že president skutečně mluví za Českou republiku! Ani nevíme zda a nakolik se jeho názor shoduje s názorem Ministerstva zahraničí.

Vyhnálek

Odpovědi

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-06 09:10:37



Nepřihlášený uživatel

#16530 Re: Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-23 09:37:14

#5096: - Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 A šli by ste po tej dôkladnej analýze konania pána Zemana a odbornej príprave na jeho odvolanie za prezidenta Vy? :)