MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#3665

2014-11-05 10:26

Pokud kdokoli selhává svým jednáním a nepotvrdí svým charakterem a úrovní předpoklady pro které je na určitém významném místě, je jeho povinností takové místo opustit a uvolnit místo tomu, kdo předpoklady splní, a to tím spíše, že jde o předpoklady celonárodního zájmu. Naší samozřejmou úlohou je, vyžadovat od delegovaných osob, aby ctily základní směřování společnosti, úctu k historii a odkazu národa a jeho nejlepších představitelů a osobností všech sfér společenského života. Prezidentem tohoto odkazu , včetně současných pozitivních snah společnosti a národa, pak může být právem jen ten, kdo na tomto místě obstojí svým charakterem a dostatkem schopností, inteligence,respektu a zcela samozřejmě očekávanou vysokou úrovní osobního vystupování, slušnosti a nadhledu. Máme plné právo požadovat, aby na místě prezidenta naší země stál člověk pronikavé inteligence a vysoce humánního založení, kde srdce a rozum spolupracují v harmonii a očekávané střízlivosti ducha. Protože se pan Miloš Zeman hrubě vzdaluje prostému předpokladu uvedeného obsahu, jsem nucen požadovat jeho rezignaci. Vyzývám Vás tedy pane prezidente, pane Miloši Zemane, sejměte ze svých beder břímě, které je pro Vás zjevně neúnosně těžké a obtížné a rezignujte na místo prezidenta České Republiky, kterou svým jednáním vystavujete pochybnostem a znevážení, ostudě. Neschovávejte se za "neslušnost" jiných a pohlédněte pravdě do očí. Platnost každého člověka je omezena jeho věkem, schopnostmi, možnostmi, nebo zdraví, dovolte abych Vám připomněl, že ta Vaše platnost zjevně vypršela.Povšimněte si laskavě, že abych řekl potřebné, nepoužil jsem ( ani s odvoláním na Vás, pane prezidente ) ani jeden vulgarizmus. Věřím, že tento rozdíl plně a správně chápete a vyložíte si jej bez omylu. Když dva dělají totéž, nikdy to není totéž ! Stejně, jako prezident pan Václav Klaus, jste mi nedal příležitost, abych na svého prezidenta mohl být hrdý. Myslíte si, že mám z takové situace radost ? Nikoli ! Stáli jsme kdysi vedle sebe, při volební kampani za OF v Mělníku. V té době jsem na Vás hrdý mohl být, dnes je vše jiné. Velmi jste mě zklamal. Pavel Šimral Mělník

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#3671 Re:

2014-11-05 10:29:39

#3665: -  

 táhni dacane bolševickej, jen se ti nelíbí výsledek voleb, hovado rudé

Sushil Kundu

#3676 Re:

2014-11-05 10:31:50

#3665: -  

Pane Shimral no vidíte jaké máte krásné příjmení. Nejste Vy také z Indie?