MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#3603

2014-11-05 09:46

Mastodonta jménem Miloš Zeman jsem měla možnost poznat už v roce 1990. Moje kamarádka Marcela s ním tehdy chodila a řekla mi různé (i intimní) zajímavosti, které tady nebudu psát. Jen snad to, že bylo vidět, že je to arogantní a sebestředné EGO. Pozval mne tehdy na snídani a na rozhovor do jídelny Národního shromáždění. Snídaně stála asi 9,50 a nechal mně, abych si ji zaplatila.
Knížku o politice a možném rozvoji Československa, kterou napsali v dobré víře krajané v Austrálii a kterou jsem mu přinesla, si nikdy ani neotevřel.
Opoziční smlouva, s kterou se spojil se svým rivalem (ale stejně sebestředným a arogantním Klausem) ponížila Českou republiku na dno DEMOKRACIE, či snad lépe řečeno slušného chování.
Je mi líto ubohých lidí, jejichž mozek má velikost menší než kaštan, že ho zvolili prezidentem. Je to světová ostuda pro naši zemi.


Odpovědi

Nicka horšočlověk

#157407 Re: Toto může napsat jakákoli prostitutka na světě, pro kterou je špína existenční základnou.

2020-03-06 12:18:40

Nicka horšočlověk

#157487 Re: slova nenávistné prostitutky a pomlouvačky

2020-03-08 09:26:32

#3603: -  

Tato paní je nejen ubohá, ale také nesmírně hloupá, pomlouvat někoho po třiceti letech, to je poněkud post festum. Připomíná m to jednu pomlouvačnou ženu z USA, ta si po desíkách let vzpoměla, že ji kdysi sexuálně obtěžoval a následně znásilnil prezident. Dementka, která na okamžik znovu nastartovala paměť.


Nepřihlášený uživatel

#157489 Re:

2020-03-08 10:37:10

#3603: -  

Jaká zhrzená tupá píča to psala? :-)